aro1981 [ Junior ]
aro
Volk [ Legend ]
Musisz po prostu bardziej sie starac w unikaniu ich kul :)
Poza tym to w pokoju na pietrze masz apteczke i Thompsona, to powinno znacznie ulatwic zadanie :)
SanthiX [ Y2J ]
Chodzi ci o Mafię? Jeśli z tą misją masz problemy, to nie wiem, co będzie dalej... Z czym dokładnie masz problem? Wychodź powoli, zabijaj każdego pojedynczo, kryj się, zbieraj bronie po przeciwnikach i nie zapominaj ich przeładowywać.
https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=149&PART=40&PAGE=1
Kumavan [ Bad to the bone ]
Drogi aro, na przyszłość podaj nazwę gry o którą pytasz i nadaj wątkowi jakiś normalny tytuł, potrafisz?