Pajak_master [ Pretorianin ]
Swayze słyszeliście?
maviozo [ Man with a movie camera ]
Nie słyszałem/czytałem do tej pory. Cóż. Każdego może trafić.
Axl2000 [ Hohner ]
cienko to widze, szkoda :(
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
teraz już 4
mówili o tym już tydzień temu
Swink [ CrafterCJR-600FM ]
każdego to spotka predzej czy pozniej (smierc)
miejmy tylko nadzieje ze nie wszystko stracone
Leon86 [ PREDATOR ]
Oby wyszedł z tego.
Kumavan [ Bad to the bone ]
Uuu, to by była ogromna strata... może nie będzie tak źle jak piszą.
HumanGhost [ Senator ]
Przesrane. Szkdoa chłopa, bo w sumie dobry aktor. Oby umykał kostusze jak najdłużej.
claudespeed18 [ Senator ]
tak, słyszałem wczoraj wieczorem w pracy, szkoda

ronnie120 [ Chor��y ]
Szkoda mi go. mam nadzieje że jakimś cudem wyjdzie z tego.:-(
.:Jj:. [ The Force ]
może nie będzie tak źle jak piszą.
Niestety niedługo się przekonamy.. :/