GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mam problem z mikrofonem

07.03.2008
09:51
[1]

pikolo [ KCM:* ]

mam problem z mikrofonem

mam maly problem a mianowicie:

posiadam glosniki (wow ;) ) one dzialaja tzn. moge sluchac normalnie muzyki, posiadam tez sluchawki firmy Tracer ktore powinny sluzyc tez do nagrywani dzwieku. Lecz nie sluza do nagrywania dzwieku, poniewaz gdy otwieram rejestrator dzwieku w celu nagrania (siebie) nawet wskaznik dzwieku nie drga. Nie wiem co jest grane? Pomozecie?

07.03.2008
09:55
[2]

Patrol_wcg [ MK ]

Wtyczki dobrze umieściłeś ? ...
Sprzęt zainstalowany ?
Jaki to sprzęt ?
Jaki program ?

07.03.2008
09:55
[3]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Panel Sterowania->Dźwięki i urządzenia audio->audio->nagrywanie->głośność
Patrol_wcg->napisał przecież, że korzysta z rejestratora dźwięku.


mam problem z mikrofonem - maviozo
07.03.2008
10:14
[4]

pikolo [ KCM:* ]

niestety maviozo nic nie dziala, zaznaczylem to co trzeba i dalej kapota

07.03.2008
10:17
[5]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Ściągnij jakiś darmowy program np. Audacity i w nim próbuj. Musi działać pod warunkiem że dobrze podłączyłeś.. Jaką masz kartę dźwiękową?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.