pikolo [ KCM:* ]
mam problem z mikrofonem
mam maly problem a mianowicie:
posiadam glosniki (wow ;) ) one dzialaja tzn. moge sluchac normalnie muzyki, posiadam tez sluchawki firmy Tracer ktore powinny sluzyc tez do nagrywani dzwieku. Lecz nie sluza do nagrywania dzwieku, poniewaz gdy otwieram rejestrator dzwieku w celu nagrania (siebie) nawet wskaznik dzwieku nie drga. Nie wiem co jest grane? Pomozecie?
Patrol_wcg [ MK ]
Wtyczki dobrze umieściłeś ? ...
Sprzęt zainstalowany ?
Jaki to sprzęt ?
Jaki program ?
maviozo [ Man with a movie camera ]
Panel Sterowania->Dźwięki i urządzenia audio->audio->nagrywanie->głośność
Patrol_wcg->napisał przecież, że korzysta z rejestratora dźwięku.
pikolo [ KCM:* ]
niestety maviozo nic nie dziala, zaznaczylem to co trzeba i dalej kapota
maviozo [ Man with a movie camera ]
Ściągnij jakiś darmowy program np. Audacity i w nim próbuj. Musi działać pod warunkiem że dobrze podłączyłeś.. Jaką masz kartę dźwiękową?