GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z odtwarzaniem dvd na laptopie

07.03.2008
09:39
[1]

Nindzaa [ Centurion ]

Problem z odtwarzaniem dvd na laptopie

Hej, mam problem zainstalowalem kodeki k-lite najnowsze i gdy chcem wlaczyc film dvd oryginalny wyskakuje cos takiego (obrazek) zarowno w media player classic jak i w wmp 11

laptop to ibm t23

filmy divx dzialaja poprawnie...


Problem z odtwarzaniem dvd na laptopie - Nindzaa
07.03.2008
10:55
[2]

Narmo [ nikt ]

Wypróbuj program VLC PLayer

07.03.2008
11:01
[3]

camelx [ Pretorianin ]

VLC powinien pomóc.

07.03.2008
12:23
[4]

Lutz [ Senator ]

media player classic

07.03.2008
12:25
[5]

Narmo [ nikt ]

Lutz --> wyskakuje cos takiego (obrazek) zarowno w media player classic jak i w wmp 11

07.03.2008
12:27
[6]

wysiak [ Senator ]

Lutz --> A teraz popatrz na obrazek.


Ja bym wywalil wszystkie badziewne k-lite'y, i zainstalowal CCCP. Ten windows to jak rozumiem XP?

07.03.2008
16:20
[7]

Nindzaa [ Centurion ]

wyciagnelem moja plyte z napisem programy i zainstalowalem power dvd i dziala...

a k-lite zamienilem ffdshow'em do divx'ów

tak czy siak dzieki za pomoc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.