Nindzaa [ Centurion ]
Problem z odtwarzaniem dvd na laptopie
Hej, mam problem zainstalowalem kodeki k-lite najnowsze i gdy chcem wlaczyc film dvd oryginalny wyskakuje cos takiego (obrazek) zarowno w media player classic jak i w wmp 11
laptop to ibm t23
filmy divx dzialaja poprawnie...
Narmo [ nikt ]
Wypróbuj program VLC PLayer
camelx [ Pretorianin ]
VLC powinien pomóc.
Lutz [ Senator ]
media player classic
Narmo [ nikt ]
Lutz --> wyskakuje cos takiego (obrazek) zarowno w media player classic jak i w wmp 11
wysiak [ Senator ]
Lutz --> A teraz popatrz na obrazek.
Ja bym wywalil wszystkie badziewne k-lite'y, i zainstalowal CCCP. Ten windows to jak rozumiem XP?
Nindzaa [ Centurion ]
wyciagnelem moja plyte z napisem programy i zainstalowalem power dvd i dziala...
a k-lite zamienilem ffdshow'em do divx'ów
tak czy siak dzieki za pomoc