GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GPS - problem.

07.03.2008
09:28
smile
[1]

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]

GPS - problem.

Witam!
Jest sobie GPS Mini Regional Route 66. Do niego dołaczona jest aplikacja na plytce CD. Przy instalowaniu owego programu najwyraźniej sprzęt nie widzi tego GPS-a. Caly czas monit o podłączenie siedzi. O co biega...???
Windows XP Pro SP2 wykrył niby coś, ale pod Moim Komputerem nic nie ma...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.