
_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]
GPS - problem.
Witam!
Jest sobie GPS Mini Regional Route 66. Do niego dołaczona jest aplikacja na plytce CD. Przy instalowaniu owego programu najwyraźniej sprzęt nie widzi tego GPS-a. Caly czas monit o podłączenie siedzi. O co biega...???
Windows XP Pro SP2 wykrył niby coś, ale pod Moim Komputerem nic nie ma...