GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

America's Army pytanka:)

07.03.2008
09:10
smile
[1]

Selman [ Senator ]

America's Army pytanka:)

warto to sciągać?
do czego ta gra jest podobna? warrock cs czy cos jeszcze innego?
jest z kim pograć?

07.03.2008
09:22
[2]

White Star [ Legend ]

bo ja wiem czy warto ;) teraz wielu graczy sie rpzerzucilo na Armę czy Calla 4.
ale grac jest napewno z kim :) o to sie nie musisz martwic

do jakich to nie powiem bo do wielu ;) ale wymieniłbym cs, swata(a co :P) czy moze nawet rainbow six ;)

07.03.2008
09:30
[3]

Selman [ Senator ]

co to jest ta arma?

07.03.2008
09:58
[4]

Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]

Armed Assault

07.03.2008
10:00
[5]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]

Warto, warto spędziłem przy tej gierce ładnych pare godzin.

07.03.2008
10:21
[6]

wolkov [ |Drummer| ]

Jak najbardziej warto! właśnie po trzech latach przerwy ściągnąłem i mnie wcięło na dobre :)
Bardzo spodobały mi się obecne serwery - jest ich mnóstwo i są potężne, ale nie ma się czemu dziwić skoro należą do US Army :)
Co do podobieństw to można ich szukać w innych grach np. CS, ale tylko na pierwszy rzut oka bo AA jest zdecydowanie bardziej realistyczne od CS'a.

07.03.2008
10:50
smile
[7]

Caine [ Książę Amberu ]

Penny Arcade prawdę ci powie.


America's Army pytanka:) - Caine
07.03.2008
10:53
[8]

olivierpack [ Generaďż˝ ]

Jak lubisz coś bardziej wymagającego w tych klimatach to na pewno warto. Plus za klimat, minus za specyficzną sztuczność symulującą realizm.

07.03.2008
12:07
[9]

HuntERjf [ Konsul ]

nie zastanawiaj sie nawet. Gra jest super, spędziłem przy niej 5 lat :P

07.03.2008
12:29
[10]

'kapitan bomba' [ Pretorianin ]

1. Warto ściągnąć.
2. Jest jedyna w swoim rodzaju.
3. Jest z kim grać.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.