
Selman [ Senator ]
America's Army pytanka:)
warto to sciągać?
do czego ta gra jest podobna? warrock cs czy cos jeszcze innego?
jest z kim pograć?
White Star [ Legend ]
bo ja wiem czy warto ;) teraz wielu graczy sie rpzerzucilo na Armę czy Calla 4.
ale grac jest napewno z kim :) o to sie nie musisz martwic
do jakich to nie powiem bo do wielu ;) ale wymieniłbym cs, swata(a co :P) czy moze nawet rainbow six ;)
Selman [ Senator ]
co to jest ta arma?
Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]
Armed Assault
Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
Warto, warto spędziłem przy tej gierce ładnych pare godzin.
wolkov [ |Drummer| ]
Jak najbardziej warto! właśnie po trzech latach przerwy ściągnąłem i mnie wcięło na dobre :)
Bardzo spodobały mi się obecne serwery - jest ich mnóstwo i są potężne, ale nie ma się czemu dziwić skoro należą do US Army :)
Co do podobieństw to można ich szukać w innych grach np. CS, ale tylko na pierwszy rzut oka bo AA jest zdecydowanie bardziej realistyczne od CS'a.
olivierpack [ Generaďż˝ ]
Jak lubisz coś bardziej wymagającego w tych klimatach to na pewno warto. Plus za klimat, minus za specyficzną sztuczność symulującą realizm.
HuntERjf [ Konsul ]
nie zastanawiaj sie nawet. Gra jest super, spędziłem przy niej 5 lat :P
'kapitan bomba' [ Pretorianin ]
1. Warto ściągnąć.
2. Jest jedyna w swoim rodzaju.
3. Jest z kim grać.