GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

XP oraz service packi - pytanie

06.03.2008
23:58
[1]

Dayton [ Senator ]

XP oraz service packi - pytanie


Wiem ze jest mozliwosc przygotowania plyty instalacyjnej Xp tak, aby juz w trakcie instalacji systemu instalowaly sie samoczynnie service packi (w jakims chipie o tym pisalo, z tego co pamietam dogrywalo sie je do jakiego skatalogu na cd) niestety nie moge nigdzie wyszukac jak to zrobic, moze ktos ma linka do artykulu, albo napisze mi w kilku zdaniach jak to zrobic ?

07.03.2008
00:05
[2]

maciek_ssi [ ]

07.03.2008
00:06
[3]

MasterDD [ :-D ]





07.03.2008
00:06
[4]

Rezor [ broken_thoughts ]

Prosze bardzo:

07.03.2008
00:18
smile
[5]

Dayton [ Senator ]

dziekuej towarzysze no po porstu nie moglem znalesc

07.03.2008
00:23
[6]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

A podepnę się do wątku i zapytam czy da się zintegrować z instalką resztę aktualizacji?

Wiem,że pytanie jest prawdopodobnie głupie ale oczekuję niegłupiej odpowiedzi :)


legroochu drogi ---> unta... co? :) Nie znam się na tym więc pytam.

07.03.2008
00:26
[7]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Herr Flick ==>Oczywiście że tak. Do tego dołożyć pełne unattended i szafa gra dla dowolnego Windows :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.