GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam Programu do prowadzenia aukcji na allegro.

06.03.2008
23:56
[1]

robal [ Konsul ]

Szukam Programu do prowadzenia aukcji na allegro.

Cześć !!!

Szukam programu co za mnie prowadzi aukcje na allegro, znaczy podbija cene jeżeli ktoś chce mnie przelicytować. Wiem że takie coś jest ale nie znam adresu.

Proszę o podanie linku.

Pozdrawiam

06.03.2008
23:56
[2]

MasterDD [ :-D ]

06.03.2008
23:57
[3]

provos [ Clandestino ]

A jak wszyscy z tego snipa skorzystają, to kto wygra?

07.03.2008
00:25
[4]

halski88 [ Senator ]

provos - to ma jakieś opóźnienia i w ogole, to ustalasz maksymalną cenę pewnie i ktoś wygra;D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.