robal [ Konsul ]
Szukam Programu do prowadzenia aukcji na allegro.
Cześć !!!
Szukam programu co za mnie prowadzi aukcje na allegro, znaczy podbija cene jeżeli ktoś chce mnie przelicytować. Wiem że takie coś jest ale nie znam adresu.
Proszę o podanie linku.
Pozdrawiam
MasterDD [ :-D ]
provos [ Clandestino ]
A jak wszyscy z tego snipa skorzystają, to kto wygra?
halski88 [ Senator ]
provos - to ma jakieś opóźnienia i w ogole, to ustalasz maksymalną cenę pewnie i ktoś wygra;D