mateusz2 [ Senator ]
szukam programu
siema szukam programu w ktorym bedzie można odtwarzac pliki wav z wieksza predkoscia. Czyli np. zeby dzwiek leciał 2 razy szybciej. pozdrawiam
MasterDD [ :-D ]