GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

szukam programu

06.03.2008
23:34
[1]

mateusz2 [ Senator ]

szukam programu

siema szukam programu w ktorym bedzie można odtwarzac pliki wav z wieksza predkoscia. Czyli np. zeby dzwiek leciał 2 razy szybciej. pozdrawiam

06.03.2008
23:46
[2]

MasterDD [ :-D ]


© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.