GROM Giwera [ One Shot ]
Pan jabłko i Pan gruszka..
Ostatnio co chwile na jakąś psychodele natrafiam w sieci :) Kolejna którą was poczęstuje...
Obejrzeć MINIMUM 3 razy.
przeczytajcie po:

Czarny_xD [ Konsul ]
Ryje banie :D
Ale fakt zrobić z nas chcą szatanistów :D

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]
Pan gruszkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Y0D4 [ Pretorianin ]
Zamulil niestety. Jak to miał być jakiś podprogowy przekaz, to ten obrazek powinien być chyba nieco subtelniej wkręcony...

techi [ All Hail Lelouch! ]
Zdjęcie w 17s rox;D
GROM Giwera [ One Shot ]
ten obrazek psuje całość tego i staram się go pomijać..
pan jabłko jest malutki!

wishram [ lets dance ]
Tego NIA DA obejrzeć się mniej niż 3 razy
mi również ten obrazek się nie podoba, trzeba ściągnąć video na dysk i go usunąć

Mati176 [ King Klick ]
hehe, dobra schiza :D
Pan gruszka jest smaczniutki :D

Kozi89 [ Legend ]
Na trzy razy nie dam rady. Wyłączyłem po półtora. To jest naprawdę chore!
Y0D4 [ Pretorianin ]
Jak zapętlić ten filmik?

leszo [ I Can't Dance ]
17 s przekaz podprogowy ? :] hah

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Tylko dla orłów...
Co u cholery..?
A nie przepraszam... -->
DJ_Ant [ XBOX 360 ]
hehe dobre, polecam to :)
Sethan [ Mapex VX Fusion ]
Rzeczywiście ryje psyche! :P
DJ_Ant --> ta melodia mnie zabija xD
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
Pan Jabłko jest malutki
Pan Gruszka jest smaczniutki
Pan Jabłko i Pan Gruszka, Pan Gruszka i Pietruszka...
xD
Gooffy [ Konsul ]
Lukis171 - pomyliłeś tekst!
Pan Jabłko i Pan Gruszka, Pan Gruszka i Pietruszka...
Powinno być: Pan Jabłko i Pan Gruszka, Pan Gruszka, Pan Pietruszka!
Jak mogłeś! <foch>

MasterDD [ :-D ]
GROM Giwera -> Powiedz mi, ale szczerze. Ty faktycznie odnajdujesz w tych "rzeczach" cos ukrytego? :D
Masz talent :)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7181894
GROM Giwera [ One Shot ]
MasterDD - Wiele osób mi mówiło że mam dziwne poczucie ... wszystkiego w zasadzie ;p humoru, podejścia do wielu spraw.. Ostatnio się przez 5 minut śmiałem z matrioszki (ostatniej, najmniejszej jej 'części' :P ).
To samo ma mój brat. Jakieś geny :)
Qbaa [ Senator ]
edit: z tym śmianiem się, niby z niczego, też mam czasami :)
DJ_Ant [ XBOX 360 ]
jeszcze na dobry sen polecam to: ;)

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
To nie geny - to green.
Czarny_xD [ Konsul ]
z porytych rzeczy polecam to>
genialne :DDDD
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
A po co ten szatan na pół sekundy wyskakuuje?? Tylko psuje całość ( mój nauczyciel od istori ma na nazwisko Gruszka, pan Gruszka :))

GROM Giwera [ One Shot ]

Grucha [ Generaďż˝ ]
Wypraszam sobie :)
maviozo [ Man with a movie camera ]
Niektórym się nudzi. Przynajmniej kreatywnie (można by tak powiedzieć:)