GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pan jabłko i Pan gruszka..

06.03.2008
23:24
[1]

GROM Giwera [ One Shot ]

Pan jabłko i Pan gruszka..

Ostatnio co chwile na jakąś psychodele natrafiam w sieci :) Kolejna którą was poczęstuje...



Obejrzeć MINIMUM 3 razy.

przeczytajcie po:

spoiler start

Przy którym zaczeliście się trząść w rytm muzyczki? :)

spoiler stop

06.03.2008
23:26
smile
[2]

Czarny_xD [ Konsul ]

Ryje banie :D
Ale fakt zrobić z nas chcą szatanistów :D

06.03.2008
23:29
smile
[3]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

Pan gruszkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

06.03.2008
23:35
[4]

Y0D4 [ Pretorianin ]

Zamulil niestety. Jak to miał być jakiś podprogowy przekaz, to ten obrazek powinien być chyba nieco subtelniej wkręcony...

06.03.2008
23:36
smile
[5]

techi [ All Hail Lelouch! ]

Zdjęcie w 17s rox;D

06.03.2008
23:36
[6]

GROM Giwera [ One Shot ]

ten obrazek psuje całość tego i staram się go pomijać..

pan jabłko jest malutki!

06.03.2008
23:40
smile
[7]

wishram [ lets dance ]

Tego NIA DA obejrzeć się mniej niż 3 razy


mi również ten obrazek się nie podoba, trzeba ściągnąć video na dysk i go usunąć

06.03.2008
23:44
smile
[8]

Mati176 [ King Klick ]

hehe, dobra schiza :D

Pan gruszka jest smaczniutki :D

06.03.2008
23:44
smile
[9]

Kozi89 [ Legend ]

Na trzy razy nie dam rady. Wyłączyłem po półtora. To jest naprawdę chore!

06.03.2008
23:45
[10]

Y0D4 [ Pretorianin ]

Jak zapętlić ten filmik?

06.03.2008
23:53
smile
[11]

leszo [ I Can't Dance ]

17 s przekaz podprogowy ? :] hah

06.03.2008
23:54
smile
[12]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Tylko dla orłów...

Co u cholery..?

A nie przepraszam... -->

06.03.2008
23:59
[13]

DJ_Ant [ XBOX 360 ]

hehe dobre, polecam to :)

07.03.2008
00:02
[14]

Sethan [ Mapex VX Fusion ]

Rzeczywiście ryje psyche! :P

DJ_Ant --> ta melodia mnie zabija xD

07.03.2008
00:12
[15]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Pan Jabłko jest malutki

Pan Gruszka jest smaczniutki

Pan Jabłko i Pan Gruszka, Pan Gruszka i Pietruszka...

xD

07.03.2008
00:18
[16]

Gooffy [ Konsul ]

Lukis171 - pomyliłeś tekst!

Pan Jabłko i Pan Gruszka, Pan Gruszka i Pietruszka...

Powinno być: Pan Jabłko i Pan Gruszka, Pan Gruszka, Pan Pietruszka!

Jak mogłeś! <foch>

spoiler start
LOL :D
spoiler stop

07.03.2008
00:19
smile
[17]

MasterDD [ :-D ]

GROM Giwera -> Powiedz mi, ale szczerze. Ty faktycznie odnajdujesz w tych "rzeczach" cos ukrytego? :D
Masz talent :)

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7181894

07.03.2008
00:25
[18]

GROM Giwera [ One Shot ]

MasterDD - Wiele osób mi mówiło że mam dziwne poczucie ... wszystkiego w zasadzie ;p humoru, podejścia do wielu spraw.. Ostatnio się przez 5 minut śmiałem z matrioszki (ostatniej, najmniejszej jej 'części' :P ).

To samo ma mój brat. Jakieś geny :)

07.03.2008
00:26
[19]

Qbaa [ Senator ]



edit: z tym śmianiem się, niby z niczego, też mam czasami :)

07.03.2008
00:28
[20]

DJ_Ant [ XBOX 360 ]

jeszcze na dobry sen polecam to: ;)

07.03.2008
00:30
smile
[21]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

To nie geny - to green.

07.03.2008
00:36
[22]

Czarny_xD [ Konsul ]

z porytych rzeczy polecam to>

genialne :DDDD

07.03.2008
00:58
[23]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

A po co ten szatan na pół sekundy wyskakuuje?? Tylko psuje całość ( mój nauczyciel od istori ma na nazwisko Gruszka, pan Gruszka :))

07.03.2008
10:18
smile
[24]

GROM Giwera [ One Shot ]

07.03.2008
10:21
smile
[25]

Grucha [ Generaďż˝ ]

Wypraszam sobie :)

07.03.2008
10:26
[26]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Niektórym się nudzi. Przynajmniej kreatywnie (można by tak powiedzieć:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.