lo0ol [ Jónior ]
Do kobit: Róże vs Origami
Co preferujecie dostać na dzień kobiet? Róże za kilka złotych czy godziny pieprzenia się ze składaniem bukietu kwiatków z papieru dla was?

darek_dragon [ 42 ]
Ja bym wybrał godziny pieprzenia się ze składaniem bukietu kwiatków z papieru. Tylko bez składania bukietu kwiatków z papieru ;)

Gandalf. [ Generaďż˝ ]
Myślę, że najbardziej preferowały by "godziny pieprzenia".

Tirane [ Magic Level: 69 ]
50/50 - Bukiet z papierowych kwiatkow i róż :)
Gandalf.
<------

Lilus [ Feline da Housecat ]
Łysack [ Przyjaciel ]
ma ktoś jakieś sprawdzone stronki z tymi kwiatkami origami? :D chętnie bym coś poskładał;D
tylko, żeby ta instrukcja była dobra jakaś, a nie w 3 zdjeciach, bo pokazali jak zgiąć kartkę raz, drugi raz i pfuuuu nagle gotowy tulipan:D a ja siedzę przed złożoną 2 razy kartką i zastanawiam się co dalej z tym fantem:D
Korgan [ Kakało na ciepło ]
Łysack ---> szukaj na Youtube bo na stronach to przy trudniejszych rzeczach strasznie ciężko zrozumieć o co chodzi w rysunkach, a jak masz filmik to ładnie widać jak zagina kartkę.
blazerx [ ]
godziny pieprzenia zagwarantowane :)
Coy2K [ Veteran ]
tylko, żeby ta instrukcja była dobra jakaś, a nie w 3 zdjeciach, bo pokazali jak zgiąć kartkę raz, drugi raz i pfuuuu nagle gotowy tulipan:D a ja siedzę przed złożoną 2 razy kartką i zastanawiam się co dalej z tym fantem:D
hahaha święte słowa :) zawsze mnie rozbrajały te "poradniki" origami pt. "jak zrobić model wieży Eiffela w 2 ruchach" :P