GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic 3-problem

06.03.2008
23:00
[1]

LAJTUS [ Pretorianin ]

Gothic 3-problem

Jestem w Monterze. Chciałem zrobić misje dla Elbera związaną z zabiciem bandytów kradnących zboże, niestety nie wiem gdzie oni są. Proszę o pomoc.

06.03.2008
23:02
smile
[2]

siurekm [ Strogler ]

Z tego co wiem, złodzieje zawsze pojawiają sie w nocy. Musisz zaczekać do wieczora i wtedy ich zabić

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.