LAJTUS [ Pretorianin ]
Gothic 3-problem
Jestem w Monterze. Chciałem zrobić misje dla Elbera związaną z zabiciem bandytów kradnących zboże, niestety nie wiem gdzie oni są. Proszę o pomoc.

siurekm [ Strogler ]
Z tego co wiem, złodzieje zawsze pojawiają sie w nocy. Musisz zaczekać do wieczora i wtedy ich zabić