GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Far Cry 2

06.03.2008
22:37
smile
[1]

131291 [ Legionista ]

Far Cry 2

Far Cry 2 rządzi!!!!


Far Cry 2 - 131291
06.03.2008
22:39
smile
[2]

siurekm [ Strogler ]

I po to założyłeś nowy wątek.....Porażka

06.03.2008
22:53
[3]

HENIO55 [ Generaďż˝ ]

ta porazka .... poczytaj se nowe CDA i bedzie luzz xD

06.03.2008
22:55
smile
[4]

siurekm [ Strogler ]

Henio ---> Nie chodzi mi o to, że Far Cry 2 będzie porażką, tylko że został założony taki watek

P.S Mam duże nadzieje związane z ta grą

06.03.2008
22:57
[5]

HENIO55 [ Generaďż˝ ]

a mi chodzi zeby kupil CDA i nei bedzie niepotrzebnych tematow ...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.