
siurekm [ Strogler ]
I po to założyłeś nowy wątek.....Porażka
HENIO55 [ Generaďż˝ ]
ta porazka .... poczytaj se nowe CDA i bedzie luzz xD

siurekm [ Strogler ]
Henio ---> Nie chodzi mi o to, że Far Cry 2 będzie porażką, tylko że został założony taki watek
P.S Mam duże nadzieje związane z ta grą
HENIO55 [ Generaďż˝ ]
a mi chodzi zeby kupil CDA i nei bedzie niepotrzebnych tematow ...