GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem ze sterownikami karty graficznej.

06.03.2008
22:28
[1]

czekers [ Turbojugend ]

Problem ze sterownikami karty graficznej.

Otóż dokonałem dzisiaj formatowania systemu (po dość dłuuugim okresie). Wiadomo - instalowanie programów, sterowników. Nadeszła pora na drivery do mojego Radeona 9600Pro od Sapphire. W tymc elu wybrałem się na wycieczkę na oficjalną stronę ATI, by stamtą ściągnąć sterowniki (wersja bez Catalysta - raczej go nie potrzebuję). Po instalacji uruchomiłem ponownie komputer a moim oczom ukazał się piękny, 4 bitowy obraz w rozdzielczści 800 na 600. Po wejściu w ustawienia wita mnie taki coś
Co mam począć? Proszę o jak najszybsze odpowiedzi. Naturalnie domyślam się że wystarczy po prostu ściągnąć sterowniki starszej wersji, lub z Catalystem... Tych komfiguracji jest mnóstwo a ja wiele czasu nie mam (do 11).

Tak więc z góry dzięki za jak najszybsze odpowiedzi.

06.03.2008
22:33
smile
[2]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

najlepiej by było mieć stery na płycie, ale cuż...ściagnij nowszą wersję.

też miałem kiedyś duże problemy ze sterownikami do Radeona.

06.03.2008
22:51
[3]

czekers [ Turbojugend ]

Dobra, zainstalowałem wersje z Catalystem, tyle że bez niego (jego instalacje anulowałem) i jest spoko.

Temat może opaść na sam dół.

06.03.2008
23:38
[4]

MasterDD [ :-D ]

Juz nie wazne. Sorrki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.