czekers [ Turbojugend ]
Problem ze sterownikami karty graficznej.
Otóż dokonałem dzisiaj formatowania systemu (po dość dłuuugim okresie). Wiadomo - instalowanie programów, sterowników. Nadeszła pora na drivery do mojego Radeona 9600Pro od Sapphire. W tymc elu wybrałem się na wycieczkę na oficjalną stronę ATI, by stamtą ściągnąć sterowniki (wersja bez Catalysta - raczej go nie potrzebuję). Po instalacji uruchomiłem ponownie komputer a moim oczom ukazał się piękny, 4 bitowy obraz w rozdzielczści 800 na 600. Po wejściu w ustawienia wita mnie taki coś
Co mam począć? Proszę o jak najszybsze odpowiedzi. Naturalnie domyślam się że wystarczy po prostu ściągnąć sterowniki starszej wersji, lub z Catalystem... Tych komfiguracji jest mnóstwo a ja wiele czasu nie mam (do 11).
Tak więc z góry dzięki za jak najszybsze odpowiedzi.

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]
najlepiej by było mieć stery na płycie, ale cuż...ściagnij nowszą wersję.
też miałem kiedyś duże problemy ze sterownikami do Radeona.
czekers [ Turbojugend ]
Dobra, zainstalowałem wersje z Catalystem, tyle że bez niego (jego instalacje anulowałem) i jest spoko.
Temat może opaść na sam dół.
MasterDD [ :-D ]
Juz nie wazne. Sorrki.