Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
Poszukuje avatara z Neverwinters Nights
Panowie i Panie poszukuje avataru z gry Neverwinters Nights 1.A dokładnie kolesia który ma chustę na twarzy oraz scyzoryk w ręku.Z góry dziękuje za pomoc

lokusik [ Konsul ]
tak już!! na zawołanie!! zrobie ci takiego którego niema !!
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
Tak to ten dziękuje ;]
Edit.Scyzoryk to on ma w ręku ;] A chusta nie wiem czemu mi się tak ubzdurała ;].Przepraszam za ten błąd ;]
Edit2. Jeżeli ktoś by mi mógł przysłać bez napisu gryonline na [email protected] był bym wdzięczny (najlepiej wielkość 100x100 )
blazerx [ ]
nie ma ani scyzoryka ani chustki na twarzy lol