GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuje avatara z Neverwinters Nights

06.03.2008
21:50
[1]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Poszukuje avatara z Neverwinters Nights

Panowie i Panie poszukuje avataru z gry Neverwinters Nights 1.A dokładnie kolesia który ma chustę na twarzy oraz scyzoryk w ręku.Z góry dziękuje za pomoc

06.03.2008
21:53
smile
[2]

lokusik [ Konsul ]

tak już!! na zawołanie!! zrobie ci takiego którego niema !!

06.03.2008
22:09
[3]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Tylko ten podchodzi pod opis.


Poszukuje avatara z Neverwinters Nights - meryphillia
06.03.2008
22:34
[4]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Tak to ten dziękuje ;]

Edit.Scyzoryk to on ma w ręku ;] A chusta nie wiem czemu mi się tak ubzdurała ;].Przepraszam za ten błąd ;]

Edit2. Jeżeli ktoś by mi mógł przysłać bez napisu gryonline na [email protected] był bym wdzięczny (najlepiej wielkość 100x100 )

06.03.2008
22:36
[5]

blazerx [ ]

nie ma ani scyzoryka ani chustki na twarzy lol

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.