GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam pytanie o abonament GOL-a.

06.03.2008
21:47
[1]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Mam pytanie o abonament GOL-a.

Czy można pobierać poradniki na dysk jak się ma abonament gol-sms (kupiłem go za 25 goli)??

06.03.2008
21:48
smile
[2]

lokusik [ Konsul ]

ja nie posiadam ale przypuszczam że tak

06.03.2008
21:49
[3]

mr. Spark [ ]

Nie.
https://www.gry-online.pl/p004.asp

06.03.2008
21:50
[4]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

aha...no to straciłem 25 goli na darmo...trudno. Uczymy się na błędach :)

Wątek uważam za zamknięty.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.