Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
Mam pytanie o abonament GOL-a.
Czy można pobierać poradniki na dysk jak się ma abonament gol-sms (kupiłem go za 25 goli)??

lokusik [ Konsul ]
ja nie posiadam ale przypuszczam że tak
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
aha...no to straciłem 25 goli na darmo...trudno. Uczymy się na błędach :)
Wątek uważam za zamknięty.