GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wolfenstein: enemy territory

06.03.2008
21:44
smile
[1]

ksrekin [ Centurion ]

Wolfenstein: enemy territory

Witam. Mam problem bo gdy polacze sie z serwerem pisze mi ze zerwano polaczenie, a gdy spytalem kumpla czy gral w tym czasie, gral normalnie. Prosze o szybka pomoc.

06.03.2008
21:46
[2]

blazerx [ ]

Masz najnowsza wersje i zainstalowany punkbuster?

Powinienes miec et wersje 2.60b i PB 2.042

06.03.2008
21:49
[3]

ksrekin [ Centurion ]

Mam punkbustera, ale o co chodzi z ta wersja?

06.03.2008
21:52
[4]

ksrekin [ Centurion ]

Ale gdy instaluje punkbustera to gdy pisze ze aktualizuje klienta enemy territory to laduje sie 1h i nic sie nie dzieje o.O

06.03.2008
21:54
[5]

ksrekin [ Centurion ]

A czy mozecie mi podac linki do wszystkich potrzebnych plikow? Bardzo prosze.

06.03.2008
21:59
[6]

blazerx [ ]

zainstaluj to



06.03.2008
22:08
[7]

ksrekin [ Centurion ]

Mam te pliki juz i co dalej?

06.03.2008
22:20
[8]

blazerx [ ]

poczekaj do poniedzialku i zainstaluj...

czy tak trudno zrozumiec:


1.sciagasz gre&instalacja
2.sciagasz patch&instalacja
3.sciagasz dodatek &instalacja
4.Grasz

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.