
ksrekin [ Centurion ]
Wolfenstein: enemy territory
Witam. Mam problem bo gdy polacze sie z serwerem pisze mi ze zerwano polaczenie, a gdy spytalem kumpla czy gral w tym czasie, gral normalnie. Prosze o szybka pomoc.
blazerx [ ]
Masz najnowsza wersje i zainstalowany punkbuster?
Powinienes miec et wersje 2.60b i PB 2.042
ksrekin [ Centurion ]
Mam punkbustera, ale o co chodzi z ta wersja?
ksrekin [ Centurion ]
Ale gdy instaluje punkbustera to gdy pisze ze aktualizuje klienta enemy territory to laduje sie 1h i nic sie nie dzieje o.O
ksrekin [ Centurion ]
A czy mozecie mi podac linki do wszystkich potrzebnych plikow? Bardzo prosze.
blazerx [ ]
zainstaluj to
ksrekin [ Centurion ]
Mam te pliki juz i co dalej?
blazerx [ ]
poczekaj do poniedzialku i zainstaluj...
czy tak trudno zrozumiec:
1.sciagasz gre&instalacja
2.sciagasz patch&instalacja
3.sciagasz dodatek &instalacja
4.Grasz