GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gdzie dr.House(doktor hałs) ?

06.03.2008
21:09
[1]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Gdzie dr.House(doktor hałs) ?

Czekam ładnie na TVP2 na doktora a tu chu* jakieś kabarety kiedy teraz będzie transmitowany ?

06.03.2008
21:11
[2]

Liquid_one [ Pretorianin ]

o 21.30 chyba :P

06.03.2008
21:12
[3]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

tak ? zawsze myślałem i oglądałem (tak mi się zdawało) o 21 kurde muszę przestać brać....

06.03.2008
21:12
[4]

blazerx [ ]



google nie boli

06.03.2008
21:13
[5]

Luzer [ Music Addict ]

Dzis jest troche pozniej niz zwykle
21.35

06.03.2008
21:13
[6]

Liquid_one [ Pretorianin ]

chociaz teraz to już sam nie jestem pewien czy normalnie nie był o 21 lol xD
jestem przyzwyczajony do oglądania hałsa na axn i dla mnie normalna pora to była 22 xD

06.03.2008
21:13
[7]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

blazerx --> jasne!? O LOL JAK FAJNA STRONKA TA GÓGLE BENDE Z NIEJ CZENSCIEJ KOŻYSTAŁ

06.03.2008
21:14
smile
[8]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Liquid_one --> Dzięki za info.
Ała zapomniał zeedytować pewnie już jestem u admin przec COREnicka :)

06.03.2008
21:19
[9]

davhend [ Ghost of Sparta ]

Ja sobie to oglądam na kompie, aktualnie jestem w połowie drugiego sezonu. Serial rządzi głównie ze względu na ciekawe postacie.

A ta lekareczka jest boska, kochałbym ją. ;)

06.03.2008
21:28
[10]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Na AXN tez leci.

06.03.2008
21:30
[11]

PatriciusG [ pink floyd ]

Ta na C? No fajniutka...

06.03.2008
21:31
[12]

davhend [ Ghost of Sparta ]

Cameron bodajże.

06.03.2008
21:32
[13]

PatriciusG [ pink floyd ]

spoiler start
House jej na końcu 1 serii zrobił portret psychologiczny. Co to tego, że ona szuka kogoś, kogo może 'uleczyć

06.03.2008
21:33
[14]

davhend [ Ghost of Sparta ]

Najlepsze jest to, że w realu ona chodzi z tym aktorem co gra Chase'a. Tego blondyna z czupryną, co go zawsze House gnębi. :D

06.03.2008
21:34
smile
[15]

Kompo [ Legend ]

kurde muszę przestać brać....

No, odstaw te witaminki, NyyKo, większość z nich i tak przyjmujesz w porannej miseczce Corn Flakesów.

06.03.2008
21:34
[16]

dj4ever [ Senator ]

Teraz Jakieś Trendi będą o 21 :P
Ten odcinek co za chwilę będzie, jest jednym z najlepszych i najśmieszniejszych w 2 serii :) Polecam.

06.03.2008
21:35
[17]

davhend [ Ghost of Sparta ]

dj4ever - a który to będzie? Ja w domu jestem na 14. :)

06.03.2008
21:37
[18]

dj4ever [ Senator ]

Czwarty, z tym gościem co leczył ludzi na gruźlicę w Afryce.
Ja jestem na 3 odcinku trzeciej serii :)

06.03.2008
21:38
[19]

davhend [ Ghost of Sparta ]

A z tym co do Cameron będzie kręcić. :)

Najlepsze jaja jak na razie to i tak wg mnie były w odcinkach, w których:

spoiler start
Foreman był szefem Housa
spoiler stop

06.03.2008
21:40
[20]

dj4ever [ Senator ]

20 i 21 bodaj, dwuczęściowa "Euphoria" to na razie najlepsze odcinki House'a, jakie obejrzałem.
Jeśli chcesz wiedzieć o czym będą:

spoiler start
Foreman będzie walczył o swoje życie
spoiler stop

A finał tego sezonu to też arcydzieło :)
Kompo- tak jest w zdecydowanej większości odcinków, czasem pacjent jest tylko tłem dla głównego wątku fabularnego.

06.03.2008
21:41
smile
[21]

Kompo [ Legend ]

Mam pytanie do fanów House.

Oglądnąłem parę odcinków, podoba mi się humor w tym serialu, a zwłaszcza postać House'a, ale powiedzcie mi, czy w każdym odcinku wszystko rozgrywa się tak samo? Bo co oglądałem to rozgryzienie co to za dolegliwość u pacjenta wyglądało tak - przyjmują, określają co to jest i zaczynają to leczyć, potem okazuje się, że to co innego, więc robią zgromadzenie przed tablicą i wypisują wszystkie hipotezy i skreślają po kolei, potem nie są pewni, ale ryzykują na maksa lecząc w jakiś sposób, pod koniec House rozkminia co to jest i w ostatniej chwili ratuje życie pacjentowi.

Bez kitu, tak było w każdym odcinku, a nie oglądałem trzech na krzyż.

06.03.2008
21:43
[22]

davhend [ Ghost of Sparta ]

Kompo - z grubsza tak właśnie jest, ale Housa cenie sobie też za niesamowite zwroty aukcja oraz za to co wymieniłeś czyli humor.

House jest postacią dramatyczną, robi z siebie męczennika, ale wszystko to świetnie ukrywa pod swoją maską i to właśnie w tym serialu mi się najbardziej podoba (na poza Cameron :D).

06.03.2008
21:45
[23]

dj4ever [ Senator ]

Właściwie to zapraszam tu, może ten wątek nie jest jeszcze przekreślony...
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7350401

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.