NyyKo [ Generaďż˝ ]
Gdzie dr.House(doktor hałs) ?
Czekam ładnie na TVP2 na doktora a tu chu* jakieś kabarety kiedy teraz będzie transmitowany ?
Liquid_one [ Pretorianin ]
o 21.30 chyba :P
NyyKo [ Generaďż˝ ]
tak ? zawsze myślałem i oglądałem (tak mi się zdawało) o 21 kurde muszę przestać brać....
blazerx [ ]
google nie boli
Luzer [ Music Addict ]
Dzis jest troche pozniej niz zwykle
21.35
Liquid_one [ Pretorianin ]
chociaz teraz to już sam nie jestem pewien czy normalnie nie był o 21 lol xD
jestem przyzwyczajony do oglądania hałsa na axn i dla mnie normalna pora to była 22 xD
NyyKo [ Generaďż˝ ]
blazerx --> jasne!? O LOL JAK FAJNA STRONKA TA GÓGLE BENDE Z NIEJ CZENSCIEJ KOŻYSTAŁ

NyyKo [ Generaďż˝ ]
Liquid_one --> Dzięki za info.
Ała zapomniał zeedytować pewnie już jestem u admin przec COREnicka :)
davhend [ Ghost of Sparta ]
Ja sobie to oglądam na kompie, aktualnie jestem w połowie drugiego sezonu. Serial rządzi głównie ze względu na ciekawe postacie.
A ta lekareczka jest boska, kochałbym ją. ;)
dave_mgs [ Generaďż˝ ]
Na AXN tez leci.
PatriciusG [ pink floyd ]
Ta na C? No fajniutka...
davhend [ Ghost of Sparta ]
Cameron bodajże.
PatriciusG [ pink floyd ]
davhend [ Ghost of Sparta ]
Najlepsze jest to, że w realu ona chodzi z tym aktorem co gra Chase'a. Tego blondyna z czupryną, co go zawsze House gnębi. :D

Kompo [ Legend ]
kurde muszę przestać brać....
No, odstaw te witaminki, NyyKo, większość z nich i tak przyjmujesz w porannej miseczce Corn Flakesów.
dj4ever [ Senator ]
Teraz Jakieś Trendi będą o 21 :P
Ten odcinek co za chwilę będzie, jest jednym z najlepszych i najśmieszniejszych w 2 serii :) Polecam.
davhend [ Ghost of Sparta ]
dj4ever - a który to będzie? Ja w domu jestem na 14. :)
dj4ever [ Senator ]
Czwarty, z tym gościem co leczył ludzi na gruźlicę w Afryce.
Ja jestem na 3 odcinku trzeciej serii :)
davhend [ Ghost of Sparta ]
A z tym co do Cameron będzie kręcić. :)
Najlepsze jaja jak na razie to i tak wg mnie były w odcinkach, w których:
dj4ever [ Senator ]
20 i 21 bodaj, dwuczęściowa "Euphoria" to na razie najlepsze odcinki House'a, jakie obejrzałem.
Jeśli chcesz wiedzieć o czym będą:

Kompo [ Legend ]
Mam pytanie do fanów House.
Oglądnąłem parę odcinków, podoba mi się humor w tym serialu, a zwłaszcza postać House'a, ale powiedzcie mi, czy w każdym odcinku wszystko rozgrywa się tak samo? Bo co oglądałem to rozgryzienie co to za dolegliwość u pacjenta wyglądało tak - przyjmują, określają co to jest i zaczynają to leczyć, potem okazuje się, że to co innego, więc robią zgromadzenie przed tablicą i wypisują wszystkie hipotezy i skreślają po kolei, potem nie są pewni, ale ryzykują na maksa lecząc w jakiś sposób, pod koniec House rozkminia co to jest i w ostatniej chwili ratuje życie pacjentowi.
Bez kitu, tak było w każdym odcinku, a nie oglądałem trzech na krzyż.
davhend [ Ghost of Sparta ]
Kompo - z grubsza tak właśnie jest, ale Housa cenie sobie też za niesamowite zwroty aukcja oraz za to co wymieniłeś czyli humor.
House jest postacią dramatyczną, robi z siebie męczennika, ale wszystko to świetnie ukrywa pod swoją maską i to właśnie w tym serialu mi się najbardziej podoba (na poza Cameron :D).
dj4ever [ Senator ]
Właściwie to zapraszam tu, może ten wątek nie jest jeszcze przekreślony...
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7350401