GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przejściówka PCI-E na AGP

06.03.2008
21:01
smile
[1]

eMMeS [ Dwyane Wade ]

Przejściówka PCI-E na AGP

Czy istnieje jakaś przejściówka, która po włożeniu w slota PCI-E umożliwiałaby na nim uruchomienie karty na AGPx8?

Jeżeli tak, to ile takie coś kosztuje?

Pozdrawiam, eMMeS

06.03.2008
21:04
[2]

sekret_mnicha [ fsm ]

Nie istnieje. Podobno były jakieś próby stworzenia, ale generalnie jedyna opcja to płyta główna z dwoma typami slotów - najbliżej przejściówki jest chyba :)

06.03.2008
21:08
smile
[3]

Narmo [ nikt ]

06.03.2008
21:11
[4]

sekret_mnicha [ fsm ]

O tym właśnie mówię per "próby". Też znalazłem info z 2005, że coś wykombinowali, ale drogie i działało tylko z low-endowymi kartami. Zatem praktycznie rzecz biorąc odpowiedź chyba wciąż brzmi "Nie".

06.03.2008
21:11
smile
[5]

eMMeS [ Dwyane Wade ]

Szkoda, dzięki bardzo za pomoc.

06.03.2008
21:36
[6]

mycha921 [ Invisible ]

Lepiej kupić płytę główną z zintegrowaną grafiką, a potem uzbierać kasiore i kupić karte. Ja sam tak robiłem

06.03.2008
21:45
[7]

milanista [ Brother Of Metal ]

istnieje plyta ktora ma i AGP i PCIE, na socket AM2 - ASrock AliveDual-eSata2, ktorej od niedawna jestem posiadaczem i to jest pewne wyjscie w tej sytuacji

06.03.2008
22:33
[8]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

ja kupilem ze zintegrowaną a po jakims czasie jak uzbieralem jkase kupilem GF 7300

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.