
tuciczek [ Generaďż˝ ]
Vista + Neostrada TP
Chce zainstaqlowac neostradę na kompa z systemem Vista. Potrzeba mi jakiś sterowników? Jak tak to jakich jezeli bylby ktos laskaw podac. Z góry dzięki :)
Narmo [ nikt ]
tuciczek [ Generaďż˝ ]
mam modem Sagem F@st 800 E2T
tuciczek [ Generaďż˝ ]
Dzięki Narmo. moze sobie poradze