GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vista + Neostrada TP

06.03.2008
20:03
smile
[1]

tuciczek [ Generaďż˝ ]

Vista + Neostrada TP

Chce zainstaqlowac neostradę na kompa z systemem Vista. Potrzeba mi jakiś sterowników? Jak tak to jakich jezeli bylby ktos laskaw podac. Z góry dzięki :)

06.03.2008
20:13
[2]

Narmo [ nikt ]

06.03.2008
20:16
[3]

tuciczek [ Generaďż˝ ]

mam modem Sagem F@st 800 E2T

06.03.2008
20:37
[4]

tuciczek [ Generaďż˝ ]

Dzięki Narmo. moze sobie poradze

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.