psiuniek [ Konsul ]
Czy wiecie jak nazywa się ta melodia?
Czy wiecie jak nazywa się ta melodia z kawałku 14 ? Jak co to ta melodia jest z gry total overdose , ale mi chodzi o nazwę. Z góry dzięki
Link
speedy24 [ F.I.S.H ]
psiuniek od razu wiedziałem o jaką muzyczkę tobie chodzi, mnie tez sie ona podoba ale niestety nie wiem jak sie nazywa ten utwór
speedy24 [ F.I.S.H ]
wyszukałem i prawdopodobnie to jest to
Delinquent Habits - Return of the tres
zaraz spróbuje znaleźć i przesłuchać
tak to jest to, link na wrzuta.pl
wishram [ lets dance ]
ej co to jest? na końcu jest powiedziane: "i to by było na tyle? wysyłajcie odpowiedzi, pozdro dla łamaczy wioseł i wielbicieli truskawek" jak nic coś z GOLA, jakiś dawny konkurs czy co?
speedy24 [ F.I.S.H ]
sory ze tak post pod postem ale edit sie skończył, tutaj masz linka z klipem na YT.
fajny