GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy wiecie jak nazywa się ta melodia?

06.03.2008
19:37
[1]

psiuniek [ Konsul ]

Czy wiecie jak nazywa się ta melodia?

Czy wiecie jak nazywa się ta melodia z kawałku 14 ? Jak co to ta melodia jest z gry total overdose , ale mi chodzi o nazwę. Z góry dzięki

Link

06.03.2008
20:00
[2]

speedy24 [ F.I.S.H ]

psiuniek od razu wiedziałem o jaką muzyczkę tobie chodzi, mnie tez sie ona podoba ale niestety nie wiem jak sie nazywa ten utwór

06.03.2008
20:03
[3]

speedy24 [ F.I.S.H ]

wyszukałem i prawdopodobnie to jest to


Delinquent Habits - Return of the tres




zaraz spróbuje znaleźć i przesłuchać

tak to jest to, link na wrzuta.pl

06.03.2008
20:09
[4]

wishram [ lets dance ]

ej co to jest? na końcu jest powiedziane: "i to by było na tyle? wysyłajcie odpowiedzi, pozdro dla łamaczy wioseł i wielbicieli truskawek" jak nic coś z GOLA, jakiś dawny konkurs czy co?

06.03.2008
20:11
[5]

speedy24 [ F.I.S.H ]

sory ze tak post pod postem ale edit sie skończył, tutaj masz linka z klipem na YT.




fajny

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.