GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy ty masz swoją number 1 ?

06.03.2008
19:27
[1]

Sisieq [ Pretorianin ]

Czy ty masz swoją number 1 ?

Tak sobie myślę: sa gracze którzy grają dla przyjemności, kupują co to nowe gry, bo przeszedł nową. Ale są gracze wierni jednej grze. Gra jest tak rozbudowana że można grać latami, czy też są do niej tworzone Mody.
Czy wy macie tą swoją jedyną ? , na której nigdy się nie zawiedziecie, albo może gracie w nią na turniejach i musicie trenować.

Dla mnie taką grą jest Warcraft III. Gram w nią już chyba rok, i co najlepsze każda potyczka jest tak samo emocjonująca jak poprzednia, i włanczając ją wiem że nie będe się nudził, ponieważ emocje dostarczy mi przeciwnik który zaskoczy mnie czymś innym.
Może też dlatego że mam słabiutkiego kompa :P
Ale jeśli ktoś by mi zadał pytanie: nowiutki sprzęt, ale brak W3 ,to bym się zastanowił.
Dla odmiany co roku zagram sobie w f1challenge z modem na nowy sezon. Włącza mi się wtedy umysł kibica i muszę pojeżdzić.

A czy wy macie swoją number one ?

Edit: z wytłumaczeniem dlaczego :P
Bo może ktoś się zachęci na dany tytuł, bo nie każdy ma nowy sprzęt i może szuka tej jedynej :)

06.03.2008
19:28
smile
[2]

pro 123 [ Centurion ]

Cod 2 :P zresztą looknij na mój profil xfire to sie przekonasz:p

06.03.2008
19:32
[3]

Mutant z Krainy OZ [ Farben ]

W Heroes 3 gram od czasu premiery do dziś, chociaż odkąd pojawiło się H5 to więcej gram w 5 właśnie, ale mimo to, jeżeli mam wskazać na grę, która mnie nigdy nie znudziła to będzie to Heroes 3. A to już prawie dekada :)

06.03.2008
19:37
smile
[4]

Johy [ Kind Of A Big Deal ]

Prawie dwa lata grałem w Guild Wars. Niesamowita gra. Jednak to co przytrzymywało mnie przy niej to kumple. Większość z nich rzuciło gw dla lineage2 i wow'a. Drugi powód mojego odejścia to Team Fortress 2. Gram w nią od jej premiery do dziś i nie zamierzam przestać. Ja na mój gust najlepszy sieciowy fps ever :) Wszystko dzięki świetnej współpracy z sojusznikami.

06.03.2008
19:48
smile
[5]

Leon86 [ PREDATOR ]

Heroes III świetna gra! teraz najczęściej gram z przyjaciółmi i ze swoją dziewczyną;) przy jednym kompie

Half-Life tyle razy przechodziłem singla, i nie pamiętam już ile modów do niego, i ciągle zdobywam nowe

06.03.2008
20:19
[6]

kolarz90 [ Konsul ]

Operation Flashpoint - gram w nią od 4 lat (oczywiście z przerwami:)
Każdy powinien wiedzieć dlaczego-realizm, swoboda, fabuła, możliwość korzystania z każdego pojazdu i mnie bardzo do gustu przypadła muzyka, nadająca fajny klimat w przerywnikach filmowych. Nie ma lepszego symulatora wojennego.

06.03.2008
20:21
smile
[7]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Tak samo jak kolarz. Operation Flashpoint

06.03.2008
20:23
[8]

Pan P. [ Generaďż˝ ]

Planescape: Torment.
Mimo, że znam ją praktycznie na wylot i niewiele mnie już zaskakuje, to nadal lubię poznawać na nowo historię Bezimiennego.

06.03.2008
20:25
[9]

blazerx [ ]

Jedi Knight Jedi Academy

06.03.2008
20:30
[10]

guzol [ Juventus Turyn ]

Live For Speed S2 - gram od samego jej wyjscia - 2002 rok. Na dysku mam tylko dwie zainstalowane gry - lfs'a i PES 08. Wiecej mi do szczescia nie potrzeba. No moze jakis dobry telewizor Full HD i PS3 :)

06.03.2008
20:32
[11]

Igierr [ Isilven ]

fear combat
call of duty 2 i 4

06.03.2008
20:35
smile
[12]

call of hajs [ Centurion ]

dziwne i śmiezne ale ...z przerwami raz dłuższymi i krótszymi W
Star wars:Republic Commando
może i nie doceniona albo niezauważona ale mnie wciągai to na długo nie tylko single ale i multi
dla mnie fajne i już
i w online na giercowni gram dużo w small arms war
też fajne :P

06.03.2008
20:38
[13]

Dziobak_90 [ prO player ]

Eurobuissnes :-).

06.03.2008
20:39
[14]

kibs007 [ Legionista ]

call of duty 4

06.03.2008
20:40
[15]

MaTIII. [ Legionista ]

jak kibs007 Call of Duty 4

06.03.2008
20:41
[16]

mateush12 [ Pretorianin ]

jak dwaj koledzy wyżej

06.03.2008
20:44
smile
[17]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Ciężko wybrać tą jedną, ulubioną grę. Ale gdybym musiał, to zastanawiałbym się między Night Mission Flipper, Krakout, North & South, Rick Dangerous, a River Raid. Myślę, że nie trzeba tłumaczyć.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.