
szuru-buru [ Jacuś ]
Niegrzeczne prosiątko xD
Szlo sobie prosiatko lasem i spotkalo liska.
- Czesc, prosiatko! - zawolal przyjaznie lisek.
- Spierdalaj, ryzy popaprancu - odkrzyknelo prosiatko i poszlo dalej.
Spotkalo wilka.
- Witaj, prosiatko. Co slychac?
- Wal sie na ryj, siwy pierdolcu - krzyknelo prosiatko i pomaszerowalo.
Spotkalo wrozke.
- Czego? - warknelo. Wrozka usmiechnela sie zyczliwie.
- Och, jakie ty jestes niegrzeczne - zachichotala. - Dlatego zamiast trzech spelnie tylko dwa twoje zyczenia. Mow.
Prosiatko natychmiast odparlo:
- Jebnij mi tu taki row, trzy na dwa na piec metrow, wypelniony po brzegi gownem.
- Jak sobie zyczysz.
- A drugie zyczenie?
- A teraz to zryj!
Padłem normalnie....
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Mam mieszane uczucia...
hopkins [ Zaczarowany ]
Herr Flick ja rowniez. Chociaz cien usmiech pojawil sie na mej facjacie :)
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Mam tak jak panowie wyżej.

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Ale prosiątka są grzeczne przeca.
Niektórzy nawet wola je zamiast prawdziwych dzieci. ;P

Ello997 [ Generaďż˝ ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7275348&N=1
przedostatni post....widzę że trochę przerobiłeś ten kawał
aha..no chyba, że tak:) ale dowcip nawet niezły
Kubcys [ Virtual Tuner ]
ujdzie w tlumie :)
paul665anka [ Denial,Anger,Acceptance ]
to prosię faktycznie niegrzeczne...pewnie nawet jak je ubiją to suka stanie w gardle . . .
Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]
OWNAGE! Ja się nieźle usmiałem.
szuru-buru [ Jacuś ]
Ello997 <- został mi w takiej wersji przesłany, nie zmieniałem nic.

MasterDD [ :-D ]
Nie wiem czy mam tak spaczony humor, ale mi strasznie przypadlo do gustu :D
A teraz to zryj!
heheh :D
Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]
hehe dobre

aliment [ Haraszo ]
Może jestem prymitywem, ale bawi mnie to.
Dryf Wiatrów Zachodnich [ Pretorianin ]
Te same klimaty:
Stoja swinie i jedza z koryta. Nagle jednej zrobilo sie niedobrze, i blech ! zwymiotowala do koryta. Inna mowi:
- ej, nie dolewaj, bo nie zjemy !

orzinn [ Last Hope ]
AAAA zara sie posram hahahhah teraz to żryj lol hhahha

wishram [ lets dance ]
dobre
Dryf
< - -

$ebs Master [ Profesor Oak ]
po 3 piwach dla mnie wciaz malo smieszny