GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Niegrzeczne prosiątko xD

06.03.2008
19:19
smile
[1]

szuru-buru [ Jacuś ]

Niegrzeczne prosiątko xD

Szlo sobie prosiatko lasem i spotkalo liska.
- Czesc, prosiatko! - zawolal przyjaznie lisek.
- Spierdalaj, ryzy popaprancu - odkrzyknelo prosiatko i poszlo dalej.
Spotkalo wilka.
- Witaj, prosiatko. Co slychac?
- Wal sie na ryj, siwy pierdolcu - krzyknelo prosiatko i pomaszerowalo.
Spotkalo wrozke.
- Czego? - warknelo. Wrozka usmiechnela sie zyczliwie.
- Och, jakie ty jestes niegrzeczne - zachichotala. - Dlatego zamiast trzech spelnie tylko dwa twoje zyczenia. Mow.
Prosiatko natychmiast odparlo:
- Jebnij mi tu taki row, trzy na dwa na piec metrow, wypelniony po brzegi gownem.
- Jak sobie zyczysz.
- A drugie zyczenie?
- A teraz to zryj!


Padłem normalnie....

06.03.2008
19:21
[2]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Mam mieszane uczucia...

06.03.2008
19:21
[3]

hopkins [ Zaczarowany ]

Herr Flick ja rowniez. Chociaz cien usmiech pojawil sie na mej facjacie :)

06.03.2008
19:22
[4]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Mam tak jak panowie wyżej.

06.03.2008
19:23
smile
[5]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Ale prosiątka są grzeczne przeca.
Niektórzy nawet wola je zamiast prawdziwych dzieci. ;P


Niegrzeczne prosiątko xD - meryphillia
06.03.2008
19:24
smile
[6]

Ello997 [ Generaďż˝ ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7275348&N=1

przedostatni post....widzę że trochę przerobiłeś ten kawał

aha..no chyba, że tak:) ale dowcip nawet niezły

06.03.2008
19:25
[7]

Kubcys [ Virtual Tuner ]

ujdzie w tlumie :)

06.03.2008
19:25
[8]

paul665anka [ Denial,Anger,Acceptance ]

to prosię faktycznie niegrzeczne...pewnie nawet jak je ubiją to suka stanie w gardle . . .

06.03.2008
19:26
[9]

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]

OWNAGE! Ja się nieźle usmiałem.

06.03.2008
19:26
[10]

szuru-buru [ Jacuś ]

Ello997 <- został mi w takiej wersji przesłany, nie zmieniałem nic.

06.03.2008
22:37
smile
[11]

MasterDD [ :-D ]

Nie wiem czy mam tak spaczony humor, ale mi strasznie przypadlo do gustu :D

A teraz to zryj!

heheh :D

06.03.2008
22:40
[12]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

hehe dobre

06.03.2008
22:42
smile
[13]

aliment [ Haraszo ]

Może jestem prymitywem, ale bawi mnie to.

06.03.2008
22:47
[14]

Dryf Wiatrów Zachodnich [ Pretorianin ]

Te same klimaty:

Stoja swinie i jedza z koryta. Nagle jednej zrobilo sie niedobrze, i blech ! zwymiotowala do koryta. Inna mowi:
- ej, nie dolewaj, bo nie zjemy !

06.03.2008
22:49
smile
[15]

orzinn [ Last Hope ]

AAAA zara sie posram hahahhah teraz to żryj lol hhahha

06.03.2008
22:49
smile
[16]

wishram [ lets dance ]

dobre


Dryf
< - -

06.03.2008
23:51
smile
[17]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

po 3 piwach dla mnie wciaz malo smieszny

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.