GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Warcraft III i battle.net

06.03.2008
19:12
[1]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Problem z Warcraft III i battle.net

Witam!
Kupiłem dzisiaj w Empiku grę Warcraft III + dodatek The Frozen Thorne(z platynowej kolekcji), zainstalowałem, zarejestrowałem na stronie Blizzarda i chciałem sobie pograć na necie w niego.

Klikam w battle.net najpierw, łączy się , a potem jest "pobieranie uaktualnień" czy coś w ten deseń i to pobieranie zawsze staje na 71% , nie wiem czy zainstalować jakiegoś patcha, czy też reklamować grę , niby gdzieś tam jest napisane "dożywotnia gwarancja"...

Miał ktoś taki problem?? może ktos wie jak go rozwiązać??

06.03.2008
19:14
[2]

Narmo [ nikt ]

Ściągnij najnowszego patcha ze strony Blizzarda (1.21b) i zainstaluj ręcznie.

06.03.2008
19:14
smile
[3]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Ściągnij wersję PL ostatniego patcha z innego źródła i zaaplikuj "ręcznie".
Powinno pomóc.

06.03.2008
19:33
[4]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Zainstalowałem to 1.21b i wszystko działa, dzieki za pomoc :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.