halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Problem z Warcraft III i battle.net
Witam!
Kupiłem dzisiaj w Empiku grę Warcraft III + dodatek The Frozen Thorne(z platynowej kolekcji), zainstalowałem, zarejestrowałem na stronie Blizzarda i chciałem sobie pograć na necie w niego.
Klikam w battle.net najpierw, łączy się , a potem jest "pobieranie uaktualnień" czy coś w ten deseń i to pobieranie zawsze staje na 71% , nie wiem czy zainstalować jakiegoś patcha, czy też reklamować grę , niby gdzieś tam jest napisane "dożywotnia gwarancja"...
Miał ktoś taki problem?? może ktos wie jak go rozwiązać??
Narmo [ nikt ]
Ściągnij najnowszego patcha ze strony Blizzarda (1.21b) i zainstaluj ręcznie.

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Ściągnij wersję PL ostatniego patcha z innego źródła i zaaplikuj "ręcznie".
Powinno pomóc.
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Zainstalowałem to 1.21b i wszystko działa, dzieki za pomoc :)