GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

kupno konta staem na allegro

06.03.2008
18:58
[1]

Selman [ Senator ]

kupno konta staem na allegro

Opłaca się kupić takie konto z HL2 ep1 ep2 i cs source ? wszystkie gry do sciągnięcia a status w dobrym stanie..

06.03.2008
19:07
[2]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

oplaca sie pod warunkiem ze tanio :P

06.03.2008
19:08
[3]

pecet007 [ - ]

a w ogóle legalne jest sprzedawanie konta na steamie?

06.03.2008
19:08
[4]

Selman [ Senator ]

a no właśnie zapomniałem o cenie :P

... 60zł ...


pecet007 a ja nie wiem, tak przypadkiem zajrzałem na allegro jest tego fuulll

06.03.2008
19:18
[5]

tomecki91 [ Konsul ]

A dlaczego ma być nielegalne ?

06.03.2008
19:31
smile
[6]

pro 123 [ Centurion ]

Lepiej kup orginała,nie wiele droższy a pewność :P w empiku po 99,90

06.03.2008
20:51
[7]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

pro-->to jest oryginal :P
w sumie oplaca sie, spytaj tyllko czy niezbanowany.

06.03.2008
21:01
smile
[8]

pro 123 [ Centurion ]

>K4B4N0$ chodziło mi o keya:P,nie ma pewności czy mu koleś ściemy nie walnie:p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.