GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

dziwne coś

06.03.2008
18:45
smile
[1]

Velciraptor [ Legionista ]

dziwne coś

no to tak mam TDU chodzi mi ale gdy sciga mnie policja z mojego głośnika wychodzą piskliwe dzwieki i gra sie wyłancza czym jest to spowodowane???

06.03.2008
18:49
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Może komputer wydając piski podczas wyścigu, uniemożliwia wciśnięcie większej ilości klawiszy na raz.

06.03.2008
18:49
smile
[3]

/FAN CRY\ [ Konsul ]

Może twój komputer jest nawiedzony!

06.03.2008
18:52
[4]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Ja miałem coś takiego, jak zainstalowałem angielski patch na polską wersję gry. Wystarczyło zainstalować polski patch i wszystko wróciło do normy. :)

06.03.2008
19:15
[5]

Velciraptor [ Legionista ]

ja zanistalowalem spolszczenie

06.03.2008
19:16
smile
[6]

Velciraptor [ Legionista ]

aha a jak chce drugi raz wchodzi to ekran rozmazany przenikaja obiekty gra sie zacina itp

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.