
bezimienny3 [ Konsul ]
Gothic 1:MOD problem
Mam gothica 1 i zainstalowałem MOD-a do niego dobra zrobiłem tak jak koledzy i gdy robie nowa gra to ładuje się do połowy i potem się minimalizuje widać pulpit nie ma myszki i w górnym lewym rogu są trzy ikony Zamknij maksymalizuj i minimalizuj chwile potem wyskakuje mi błąd i pyta się czy wysłać raport do microsoftu ja robie nie wysyłaj i potem restartuje kompa. Co jest nie tak? Ustawiłem obraz na 1024x768 i nadal to samo