GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic 1:MOD problem

06.03.2008
18:28
smile
[1]

bezimienny3 [ Konsul ]

Gothic 1:MOD problem

Mam gothica 1 i zainstalowałem MOD-a do niego dobra zrobiłem tak jak koledzy i gdy robie nowa gra to ładuje się do połowy i potem się minimalizuje widać pulpit nie ma myszki i w górnym lewym rogu są trzy ikony Zamknij maksymalizuj i minimalizuj chwile potem wyskakuje mi błąd i pyta się czy wysłać raport do microsoftu ja robie nie wysyłaj i potem restartuje kompa. Co jest nie tak? Ustawiłem obraz na 1024x768 i nadal to samo

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.