
677 [ Junior ]
nagroda
hura czekam na wygraną

SzymX_09 [ Master Exploder ]
yyy... spam?
Jaką niby nagrode nie napisałeś wogóle nic. A po drugie super cieszę się ale po co to mówisz żebyśmy się cieszyli razem z tobą??
Jeśli tak to się cieszymy.
Zadowolony?

siurekm [ Strogler ]
Mogę cię dotknąć?