Send1N [ Konsul ]
Battlefield2 rozdzielczosc problem
prosze o pomoc poniewaz cche ustawic tak jak w kazdej grze rozdzialke 1440x900 bo to jest nominalna na moim LG LCD 19' na innych jest lipa a w Battlefieldzie jest max u mnie w opcjach 1150x865 co jest tego przyczyna?