GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Battlefield2 rozdzielczosc problem

06.03.2008
17:37
[1]

Send1N [ Konsul ]

Battlefield2 rozdzielczosc problem

prosze o pomoc poniewaz cche ustawic tak jak w kazdej grze rozdzialke 1440x900 bo to jest nominalna na moim LG LCD 19' na innych jest lipa a w Battlefieldzie jest max u mnie w opcjach 1150x865 co jest tego przyczyna?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.