
T_bone [ Master Sergeant ]
Stare, niezwykłe instrukcje ;)
Robiąc porządki w szafie natknąłem się na zbiór instrukcji do wielu starszych, klasycznych już tytułów ;) Rozmiar niektórych z nich robi wrażenie gdy porówna się te księgi z tym co jest dodawane do gier dzisiaj. Trzeba przyznać że kiedyś dobra instrukcja nie ograniczała się do opisu instalacji a była nieodłącznym elementem pozwalającym chłonąć całymi garściami dany tytuł. Inna ciekawa obserwacja to tłumaczenie, przykładowo instrukcja do "Gunship 2000" stoi na niezwykle wysokim poziomie merytorycznym (Wydawca IPS). Jest w niej opis zjawisk aerodynamicznych związanych ze śmigłowcami, historia powstania i działań a także mini encyklopedia sprzętu występującego w grze... Nawet dziś można sobie poczytać z przyjemnością ;)

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]
Kiedyś to były czasy!!

MasterDD [ :-D ]
Miales oryginalnego Desert Strike?! :O
C&C, RA Gunship i NFS SE.
Zazdroszcze, zawsze marzylem aby miec te tytulu na polce. W pudelku, z instrukcja...
Bardzo dobrze wspominam te gry i w sumie ciesze sie, ze teraz jestem w stanie zakupic sobie oryginalna gre.
Ale masz racje, teraz juz nie robia tak dobrych instrukcji jak kiedys.
T_bone [ Master Sergeant ]
Heh ;) No w sumie to jeszcze mam bo gry z Amigi leżą sobie w skrzyneczce po winie :> Zapomniałem ująć chyba najważniejszego dla mnie "białego kruka" jakim jest angielska instrukcja do pierwszego Close Combat z 1996 roku, gierka sobie leżała w jakimś sklepie nie związanym za bardzo z grami komputerowymi, to był mały cud.