GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Stare, niezwykłe instrukcje ;)

06.03.2008
17:04
smile
[1]

T_bone [ Master Sergeant ]

Stare, niezwykłe instrukcje ;)

Robiąc porządki w szafie natknąłem się na zbiór instrukcji do wielu starszych, klasycznych już tytułów ;) Rozmiar niektórych z nich robi wrażenie gdy porówna się te księgi z tym co jest dodawane do gier dzisiaj. Trzeba przyznać że kiedyś dobra instrukcja nie ograniczała się do opisu instalacji a była nieodłącznym elementem pozwalającym chłonąć całymi garściami dany tytuł. Inna ciekawa obserwacja to tłumaczenie, przykładowo instrukcja do "Gunship 2000" stoi na niezwykle wysokim poziomie merytorycznym (Wydawca IPS). Jest w niej opis zjawisk aerodynamicznych związanych ze śmigłowcami, historia powstania i działań a także mini encyklopedia sprzętu występującego w grze... Nawet dziś można sobie poczytać z przyjemnością ;)


Stare, niezwykłe instrukcje ;) - T_bone
06.03.2008
17:09
smile
[2]

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]

Kiedyś to były czasy!!

06.03.2008
17:16
smile
[3]

MasterDD [ :-D ]

Miales oryginalnego Desert Strike?! :O

C&C, RA Gunship i NFS SE.
Zazdroszcze, zawsze marzylem aby miec te tytulu na polce. W pudelku, z instrukcja...

Bardzo dobrze wspominam te gry i w sumie ciesze sie, ze teraz jestem w stanie zakupic sobie oryginalna gre.
Ale masz racje, teraz juz nie robia tak dobrych instrukcji jak kiedys.

06.03.2008
17:24
[4]

T_bone [ Master Sergeant ]

Heh ;) No w sumie to jeszcze mam bo gry z Amigi leżą sobie w skrzyneczce po winie :> Zapomniałem ująć chyba najważniejszego dla mnie "białego kruka" jakim jest angielska instrukcja do pierwszego Close Combat z 1996 roku, gierka sobie leżała w jakimś sklepie nie związanym za bardzo z grami komputerowymi, to był mały cud.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.