Orrin [ Najemnik ]
Problem z filmem dzwiekiem i napisami
Witam
Gdy odpale film przez pierwsze 5s jest dzwiek potem cisza. Gdzies wyczytalem zeby otworzyc to media playerem classic. No i gicio jest obraz jest dzwiek tylko napisow nie ma. Gdy wlacze opcje Load subtitle to wyskakuje blad "To load subtitles you have change the video renderer type and reopen the file"
Ktos wie jak sie do tego zabrac? a moze jakis inny program?
MasterDD [ :-D ]
View > Options > Playback > Output > DirectShow Video - ustaw np. na "VMR9 (renderless)"
A jezeli chcialbys to naprawic, to najlepsza alternatywa bedzie usuniecie wszystkich kodekow z systemu i zainstalowanie K-Lite Codec Pack.
Gwarantuje, ze wszystko Ci ruszy.
Orrin [ Najemnik ]
Dzieki masterDD kodeki pomogly smiga ladnie :)