GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z filmem dzwiekiem i napisami

06.03.2008
16:52
[1]

Orrin [ Najemnik ]

Problem z filmem dzwiekiem i napisami

Witam
Gdy odpale film przez pierwsze 5s jest dzwiek potem cisza. Gdzies wyczytalem zeby otworzyc to media playerem classic. No i gicio jest obraz jest dzwiek tylko napisow nie ma. Gdy wlacze opcje Load subtitle to wyskakuje blad "To load subtitles you have change the video renderer type and reopen the file"

Ktos wie jak sie do tego zabrac? a moze jakis inny program?

06.03.2008
17:07
[2]

MasterDD [ :-D ]

View > Options > Playback > Output > DirectShow Video - ustaw np. na "VMR9 (renderless)"

A jezeli chcialbys to naprawic, to najlepsza alternatywa bedzie usuniecie wszystkich kodekow z systemu i zainstalowanie K-Lite Codec Pack.
Gwarantuje, ze wszystko Ci ruszy.

06.03.2008
18:30
[3]

Orrin [ Najemnik ]

Dzieki masterDD kodeki pomogly smiga ladnie :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.