GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dziwne drgania obrazu podczas oglądania filmu - Windows Media Player

06.03.2008
16:25
smile
[1]

Kapitan-Japuzia [ Spamtrooper ]

Dziwne drgania obrazu podczas oglądania filmu - Windows Media Player

Witam! Mam problem. Podczas oglądania niektórych filmów na WMP (mam najnowszy) obraz szybko drga. Nie da się normalnie oglądać! Dodam, że na 2 kompie włączyłem ten film na PowerDVD i chodziło OK. Ale jestem ciekaw jak pozbyc się tych drgań obrazu. Dodatkowo po lewej stronie ekranu zawsze jest jakiś dziwny kolorowy pasek. monitor działa OK

06.03.2008
19:15
[2]

Kapitan-Japuzia [ Spamtrooper ]

up

06.03.2008
20:12
smile
[3]

Kapitan-Japuzia [ Spamtrooper ]

2 up

06.03.2008
20:17
[4]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Są setki alternatywnych programów:

Power DVD, All player, Best Player, Vplayer a nawet winamp

Jednak WMP nie należy do elity.

06.03.2008
20:38
smile
[5]

Kapitan-Japuzia [ Spamtrooper ]

No tak, już zainstalowałem PowerDVD chodzi dobrze, chodzi mi tylko oto czy to normalne z tym WMP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.