
Kapitan-Japuzia [ Spamtrooper ]
Dziwne drgania obrazu podczas oglądania filmu - Windows Media Player
Witam! Mam problem. Podczas oglądania niektórych filmów na WMP (mam najnowszy) obraz szybko drga. Nie da się normalnie oglądać! Dodam, że na 2 kompie włączyłem ten film na PowerDVD i chodziło OK. Ale jestem ciekaw jak pozbyc się tych drgań obrazu. Dodatkowo po lewej stronie ekranu zawsze jest jakiś dziwny kolorowy pasek. monitor działa OK
Kapitan-Japuzia [ Spamtrooper ]
up

Kapitan-Japuzia [ Spamtrooper ]
2 up
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Są setki alternatywnych programów:
Power DVD, All player, Best Player, Vplayer a nawet winamp
Jednak WMP nie należy do elity.

Kapitan-Japuzia [ Spamtrooper ]
No tak, już zainstalowałem PowerDVD chodzi dobrze, chodzi mi tylko oto czy to normalne z tym WMP