
lokusik [ Konsul ]
Hahahaha
To przeróbka tej piosenki NIEZłE nie ??
kiub@ [ Zagubiony ]
cZy już się mogę śmiać?? ;-|
lokusik [ Konsul ]
No możesz...
Jim Raynor [ Staring at the Sun ]
To ja zacznę:
Ha, ha, ha!

IronMask [ Pretorianin ]
Baaardzo kur jego mać śmieszne.

Azerko [ bleee ]
<hahaha> ale śmieszne ...

Vidos [ Legend ]
Nawet zabawne.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
ale dno ... nic nie słychać ... najgorsza przeróbka jaką widziałem

Leon86 [ PREDATOR ]
Bez komentarza
Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]
Takie to idiotyczne że aż śmieszne... Buhahaha... usatysfakcionowany?
wishram [ lets dance ]
ŁAŁ. Efekt chipmunk.
Tylko UltraProDJ mógł tak fantastycznie to zremiksować :(

JVKX [ Pretorianin ]
Dno -.-