GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

SE K310i Gry Java

06.03.2008
16:10
smile
[1]

xNaruto [ Konsul ]

SE K310i Gry Java

Wiem, trochę dziwne pytanie ale, czy ściąganie gier z internetu i później wgrywaniem ja na komórkę za pomocą kabla jest legalne, bo w sumie za gry trzeba płacić a tutaj tak hop siup i już sie ma grę i inne duperele.

A jeśli jest to legalne to czy moglibyście podać jakieś linki do gier żeby zgrać na telefon, chodzi oczywiście o gry na SE K310i :)

06.03.2008
16:12
[2]

DJ Pinata [ in rainbows ]

Tak, to nielegalne.

- zarejestruj się i tam znajdziesz linki.

06.03.2008
16:19
smile
[3]

xNaruto [ Konsul ]

To jak nielegalne to nie chce żadnych linków :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.