
szuru-buru [ Jacuś ]
Polska w czołówce!!!
Polska w czołówce najbardziej firefoxiarskich krajów europy.
pajkul [ Generaďż˝ ]
Opera rulez.
czekers [ Turbojugend ]
pajkul - zgiń, przepadnij, umrzyj i zdechnij.
Jedynie Finlandia nas wyprzedziła...
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
no staram się pracować nad naszą średnią :D rozdaję FF na lewo i prawo
ale aż dziw ... taki duży procent ? niemożliwe
SanthiX [ Y2J ]
Jedynie Finlandia nas wyprzedziła...
I Słowenia.
Kozi89 [ Legend ]
Zadowalający wynik :)FireFox jest w końcu najlepszy ;)
DarthRadeX [ Zagłębie Lubin ]
Ale na wyspach coś cieniutko z popularnoscią ;)

Leon86 [ PREDATOR ]
Nieźle, ale chyba dla większości osób lisek jest najlepszy;)

NyyKo [ Generaďż˝ ]
Ładnie :D

szuru-buru [ Jacuś ]
Co do Fierfoxa to popularny lisek jest najszybszy :):
Szybko, szybciej, Firefox 3 Beta 4 (nightly build)
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
Ja jeszcze na FF 2 ;] Bo z 3 beta miałem problemiki :)
FF RZĄDZI :D

©®© [ Generaďż˝ ]
Opera rox.
Cainleen [ Konsul ]
No i? Wolałbym, żeby ff był mniej popularny.

.:Jj:. [ The Force ]
Zadowalający wynik :)FireFox jest w końcu najlepszy ;)
Mówisz tak jakby FF miał jakąkolwiek konkurencje:)
Inne przeglądarki Ognistemu Liskowi do pięt nie dorastają!

Grey Wolf [ pilot awionetki ]
Fantastyczna wiadomość. Otwieram piwo i wznoszę toast z tej okazji.
Użytkownik FF
Uno07 [ Senator ]
FF - Oby tak dalej :)

Mati176 [ King Klick ]
I bardzo dobrze, wiadomo, że Fire Fox dzieli i rządzi :)

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
I tak Maxthon jest lepszy :)
Pozdrawiam, Erazor.

Trael [ Mr. Overkill ]
Tylko Opera :)
matisek14 [ Tak tak, to ja... ]
Only Firefox, bo ma wbudowany słownik :D
lazurek [ Konsul ]
OPERA FOREVER ^^

Lolter [ African Herbman ]
Widać, że prawie połowa ludzi się nie zna. Opera jest lepsza.
Bechemoth [ Konsul ]
firefox rządzi!!!!!!
opera też niezła w sumie.

fredzio92 [ Hiro ]
Procent ten jest naprawdę zadowalający. FF rulezz ;)
EG2006_43107114 [ Senator ]
A ja mam IE i jestem w pełni zadowolony :)

Kozi89 [ Legend ]
FireFox jest po prostu najwygodniejszy. Najpierw długo siedziałem na IE, potem spróbowałem Opery. Okazała sie tak beznadzieja do korzystania z for internetowych, ze zrezygnowałem po godzinie. Potem spróbowałem FF. Po wyciągnięciu na wierzch kilku opcji okazała sie być niezwykle intuicyjna.
Podsumowując: Korzystałem z wszystkich trzech najpopularniejszych przeglądarek i żadna nie może sie równać z FF. A skoro nie widać różnicy to po co przepłacać :)
Briereos [ Pretorianin ]
Myślałem że o inną czołówkę chodzi..
Aż 26 proc. dzieci w Polsce żyje w biedzie lub na jej skraju, jest to procent najwyższy w krajach UE – wynika z raportu Komisji Europejskiej. Przed biedą nie chroni też zatrudnienie – polscy rodzice nawet gdy pracują, zarabiają zbyt mało.
Ale cóż - czy kogokolwiek w tym państwie to w ogóle interesuje?
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Wow... Ludzie w końcu poszli po rozum do głowy.

Krala [ ]
<Kumpel> Ja tam bym najchętniej mieszkał w Luksemburgu, czy ty wiesz jaki oni mają PKB?!
<Loon> Ale za to mają 2 razy mniej userów FireFoxa :)

.:Jj:. [ The Force ]
Ale cóż - czy kogokolwiek w tym państwie to w ogóle interesuje?
Na pewno wielu ludzi, skoro czujesz że temat ten nie jest w dostatecznym stopniu poruszany na Forum Gry-Online to proponuję abyś stworzył wątek poświęcony temu.
Poza tym nie uogólniaj- to nie forum Polskiej Akcji Humanitarnej, poza tym to 'tylko' forum- nie musi się tu znaleźć każda informacja która pojawiła się w Internecie.

Cypher. [ a piece of strange ]
Erazor_XX dokladnie ;) inni sie nie znaja :P

Sisieq [ Pretorianin ]
Też wolę opere. Ze względu na moją ulubioną opcję, wybierania od razu sześciu wybieranych stron.
...NathaN... [ The Godfather ]
Opera has a 3.3% share
Popularnosc raczej kiepska, ale i tak najbardziej ją (Operę, nie popularnosc :P) lubie.

Valem [ Generaďż˝ ]
to dzieki mnie bo ja uzywam liska od kilku lat
mr. Spark [ ]
Już od ponad 3 lat niezmiennie używam FireFoxa i jestem z tego dumny.
Kozi89-> Maxthona używałeś ? :)
Magda137 [ Konsul ]
e tam firefox the best :)