GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Polska w czołówce!!!

06.03.2008
16:08
smile
[1]

szuru-buru [ Jacuś ]

Polska w czołówce!!!

Polska w czołówce najbardziej firefoxiarskich krajów europy.

06.03.2008
16:09
[2]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Opera rulez.

06.03.2008
16:11
[3]

czekers [ Turbojugend ]

pajkul - zgiń, przepadnij, umrzyj i zdechnij.
Jedynie Finlandia nas wyprzedziła...

06.03.2008
16:11
[4]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

no staram się pracować nad naszą średnią :D rozdaję FF na lewo i prawo


ale aż dziw ... taki duży procent ? niemożliwe

06.03.2008
16:12
[5]

SanthiX [ Y2J ]

Jedynie Finlandia nas wyprzedziła...

I Słowenia.

06.03.2008
16:16
[6]

Kozi89 [ Legend ]

Zadowalający wynik :)FireFox jest w końcu najlepszy ;)

06.03.2008
16:19
[7]

DarthRadeX [ Zagłębie Lubin ]

Ale na wyspach coś cieniutko z popularnoscią ;)

06.03.2008
16:20
smile
[8]

Leon86 [ PREDATOR ]

Nieźle, ale chyba dla większości osób lisek jest najlepszy;)

06.03.2008
16:21
smile
[9]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Ładnie :D

06.03.2008
16:22
smile
[10]

szuru-buru [ Jacuś ]

Co do Fierfoxa to popularny lisek jest najszybszy :):

Szybko, szybciej, Firefox 3 Beta 4 (nightly build)

06.03.2008
16:25
[11]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Ja jeszcze na FF 2 ;] Bo z 3 beta miałem problemiki :)

FF RZĄDZI :D

06.03.2008
16:26
smile
[12]

©®© [ Generaďż˝ ]

Opera rox.

06.03.2008
16:26
[13]

Cainleen [ Konsul ]

No i? Wolałbym, żeby ff był mniej popularny.

06.03.2008
16:26
smile
[14]

.:Jj:. [ The Force ]

Zadowalający wynik :)FireFox jest w końcu najlepszy ;)

Mówisz tak jakby FF miał jakąkolwiek konkurencje:)
Inne przeglądarki Ognistemu Liskowi do pięt nie dorastają!

06.03.2008
16:27
smile
[15]

Grey Wolf [ pilot awionetki ]

Fantastyczna wiadomość. Otwieram piwo i wznoszę toast z tej okazji.

Użytkownik FF

06.03.2008
16:29
[16]

Uno07 [ Senator ]

FF - Oby tak dalej :)

06.03.2008
16:30
smile
[17]

Mati176 [ King Klick ]

I bardzo dobrze, wiadomo, że Fire Fox dzieli i rządzi :)

06.03.2008
16:34
smile
[18]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

I tak Maxthon jest lepszy :)

Pozdrawiam, Erazor.

06.03.2008
17:01
smile
[19]

Trael [ Mr. Overkill ]

Tylko Opera :)

06.03.2008
17:05
[20]

matisek14 [ Tak tak, to ja... ]

Only Firefox, bo ma wbudowany słownik :D

06.03.2008
17:17
[21]

lazurek [ Konsul ]

OPERA FOREVER ^^

06.03.2008
17:19
smile
[22]

Lolter [ African Herbman ]

Widać, że prawie połowa ludzi się nie zna. Opera jest lepsza.

06.03.2008
17:21
[23]

Bechemoth [ Konsul ]

firefox rządzi!!!!!!

opera też niezła w sumie.

06.03.2008
17:23
smile
[24]

fredzio92 [ Hiro ]

Procent ten jest naprawdę zadowalający. FF rulezz ;)

06.03.2008
17:24
[25]

EG2006_43107114 [ Senator ]

A ja mam IE i jestem w pełni zadowolony :)

06.03.2008
17:24
smile
[26]

Kozi89 [ Legend ]

FireFox jest po prostu najwygodniejszy. Najpierw długo siedziałem na IE, potem spróbowałem Opery. Okazała sie tak beznadzieja do korzystania z for internetowych, ze zrezygnowałem po godzinie. Potem spróbowałem FF. Po wyciągnięciu na wierzch kilku opcji okazała sie być niezwykle intuicyjna.
Podsumowując: Korzystałem z wszystkich trzech najpopularniejszych przeglądarek i żadna nie może sie równać z FF. A skoro nie widać różnicy to po co przepłacać :)

06.03.2008
17:25
[27]

Briereos [ Pretorianin ]

Myślałem że o inną czołówkę chodzi..

Aż 26 proc. dzieci w Polsce żyje w biedzie lub na jej skraju, jest to procent najwyższy w krajach UE – wynika z raportu Komisji Europejskiej. Przed biedą nie chroni też zatrudnienie – polscy rodzice nawet gdy pracują, zarabiają zbyt mało.

Ale cóż - czy kogokolwiek w tym państwie to w ogóle interesuje?

06.03.2008
17:30
[28]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Wow... Ludzie w końcu poszli po rozum do głowy.

06.03.2008
17:35
smile
[29]

Krala [ ]

<Kumpel> Ja tam bym najchętniej mieszkał w Luksemburgu, czy ty wiesz jaki oni mają PKB?!
<Loon> Ale za to mają 2 razy mniej userów FireFoxa :)

06.03.2008
17:36
smile
[30]

.:Jj:. [ The Force ]

Ale cóż - czy kogokolwiek w tym państwie to w ogóle interesuje?
Na pewno wielu ludzi, skoro czujesz że temat ten nie jest w dostatecznym stopniu poruszany na Forum Gry-Online to proponuję abyś stworzył wątek poświęcony temu.
Poza tym nie uogólniaj- to nie forum Polskiej Akcji Humanitarnej, poza tym to 'tylko' forum- nie musi się tu znaleźć każda informacja która pojawiła się w Internecie.

06.03.2008
17:59
smile
[31]

Cypher. [ a piece of strange ]

Erazor_XX dokladnie ;) inni sie nie znaja :P

06.03.2008
19:32
smile
[32]

Sisieq [ Pretorianin ]

Też wolę opere. Ze względu na moją ulubioną opcję, wybierania od razu sześciu wybieranych stron.

06.03.2008
19:40
[33]

...NathaN... [ The Godfather ]

Opera has a 3.3% share

Popularnosc raczej kiepska, ale i tak najbardziej ją (Operę, nie popularnosc :P) lubie.

06.03.2008
19:40
smile
[34]

Valem [ Generaďż˝ ]

to dzieki mnie bo ja uzywam liska od kilku lat

06.03.2008
19:43
[35]

mr. Spark [ ]

Już od ponad 3 lat niezmiennie używam FireFoxa i jestem z tego dumny.

Kozi89-> Maxthona używałeś ? :)

06.03.2008
19:43
[36]

Magda137 [ Konsul ]

e tam firefox the best :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.