GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Którą w końcu mamy Rzeczpospolitą?!

06.03.2008
16:06
smile
[1]

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]

Którą w końcu mamy Rzeczpospolitą?!

Tak mnie jakaś dzisiaj refleksja naszła przy okazji lekcji WOSu. Mówiliśmy o czymś tam i nauczycielka wspominała o PRLu i dzisiejszej III Reczpospolitej... Kumpel się zgłosił i powiedział, że chyba IV a nie III. Na to pani, że nie do końca się z tym zgadza. Politycy gadają inaczej, nawet coś o V mówili, ale wiecie jak to jest z ich gadaniem.. A wg. was którą teraz mamy RP?

ja tam nie wiem, nie mnie to oceniać.. :-)

06.03.2008
16:07
[2]

reksio [ Q u e e r ]

Cisnęło mi się ch***.

Jak dla mnie to RP 4.1 (beta).

06.03.2008
16:08
[3]

wysiak [ Senator ]

III

06.03.2008
16:09
[4]

Narmo [ nikt ]

A słyszałeś, żeby ostatnio się konstytucja zmieniła? Nie? No to mamy trzecią.

06.03.2008
16:09
[5]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Trzecia

06.03.2008
16:10
[6]

Grey Wolf [ pilot awionetki ]

Według konstytucji III.
IV RP to wymysł Kaczyńskiego, jak widać na tyle skuteczny że lud się gubi już w tych numerkach.

06.03.2008
16:12
smile
[7]

ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]

Czyli Kaczyński namącił nam w głowach :D


A to nie numer 6?

06.03.2008
16:17
[8]

tomekcz [ Polska ]

Ja żyje w Rzeczpospolitej Polskiej. Nie potrzebuje numerków.

06.03.2008
16:17
smile
[9]

davis [ ]

Prawidłowym numerem jest trzy, nie dwa i nie cztery. Trzy. Pięć w ogóle odpada.

06.03.2008
16:18
[10]

reksio [ Q u e e r ]

To ja se Kaczyński upgrade zafundował, potem downgrade... zagmatwane :)

06.03.2008
16:22
[11]

Cainleen [ Konsul ]

Marną.

06.03.2008
16:23
[12]

req_ [ wet and dirty ]

Najjaśniejszą. Nie słuchałeś Expose?

06.03.2008
16:32
[13]

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]

req---> Nie chodziło mi o zdanie polityków... :-)

06.03.2008
16:46
[14]

A$$H0L [ Legionista ]

Chyba raczej trzecią.. Kto by tam tych polityków słuchał :)

06.03.2008
16:50
[15]

kamil1153 [ Generaďż˝ ]

Jestem dumnym z tego, iz jestes obywatelem IV RP!

06.03.2008
16:52
[16]

Dark Elf [ Konsul ]

Wez w reke konstytucje i przeczytaj. III RP. i watpie zeby cos to zmienilo , bynajmniej taka zmiana sie nie szykuje. Nie rozumiem checi zrywania z ta nazwa - czy III RP brzmi az tak niegodnie ?

bezsens i zwykla propaganda polityczna.

06.03.2008
16:54
smile
[17]

Regis [ ]

IV RP zrodzona w umysle dwóch psychopatów, istniała jedynie w głowach niektórych paranoików, stanowiących ok. 30% populacji uprawnionej do glosowania. III RP to jedyna poprawna odpowiedz.

06.03.2008
16:55
[18]

Grey Wolf [ pilot awionetki ]

Asshole--Tu nie trzeba słuchać polityków tylko wystarczy zapoznać się z konstytucją.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.