
Jim Raynor [ Staring at the Sun ]
Którą w końcu mamy Rzeczpospolitą?!
Tak mnie jakaś dzisiaj refleksja naszła przy okazji lekcji WOSu. Mówiliśmy o czymś tam i nauczycielka wspominała o PRLu i dzisiejszej III Reczpospolitej... Kumpel się zgłosił i powiedział, że chyba IV a nie III. Na to pani, że nie do końca się z tym zgadza. Politycy gadają inaczej, nawet coś o V mówili, ale wiecie jak to jest z ich gadaniem.. A wg. was którą teraz mamy RP?
ja tam nie wiem, nie mnie to oceniać.. :-)
reksio [ Q u e e r ]
Cisnęło mi się ch***.
Jak dla mnie to RP 4.1 (beta).
wysiak [ Senator ]
III
Narmo [ nikt ]
A słyszałeś, żeby ostatnio się konstytucja zmieniła? Nie? No to mamy trzecią.
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Trzecia
Grey Wolf [ pilot awionetki ]
Według konstytucji III.
IV RP to wymysł Kaczyńskiego, jak widać na tyle skuteczny że lud się gubi już w tych numerkach.

ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]
Czyli Kaczyński namącił nam w głowach :D
A to nie numer 6?
tomekcz [ Polska ]
Ja żyje w Rzeczpospolitej Polskiej. Nie potrzebuje numerków.

davis [ ]
Prawidłowym numerem jest trzy, nie dwa i nie cztery. Trzy. Pięć w ogóle odpada.
reksio [ Q u e e r ]
To ja se Kaczyński upgrade zafundował, potem downgrade... zagmatwane :)
Cainleen [ Konsul ]
Marną.
req_ [ wet and dirty ]
Najjaśniejszą. Nie słuchałeś Expose?
Jim Raynor [ Staring at the Sun ]
req---> Nie chodziło mi o zdanie polityków... :-)
A$$H0L [ Legionista ]
Chyba raczej trzecią.. Kto by tam tych polityków słuchał :)
kamil1153 [ Generaďż˝ ]
Jestem dumnym z tego, iz jestes obywatelem IV RP!
Dark Elf [ Konsul ]
Wez w reke konstytucje i przeczytaj. III RP. i watpie zeby cos to zmienilo , bynajmniej taka zmiana sie nie szykuje. Nie rozumiem checi zrywania z ta nazwa - czy III RP brzmi az tak niegodnie ?
bezsens i zwykla propaganda polityczna.

Regis [ ]
IV RP zrodzona w umysle dwóch psychopatów, istniała jedynie w głowach niektórych paranoików, stanowiących ok. 30% populacji uprawnionej do glosowania. III RP to jedyna poprawna odpowiedz.
Grey Wolf [ pilot awionetki ]
Asshole--Tu nie trzeba słuchać polityków tylko wystarczy zapoznać się z konstytucją.