
Pytles fan FF [ Legionista ]
proponowany sprzet
chcem athlona 64 x2 5200+ 2gb ram ale karte graficzna taka na styk na te gry wiedzmin max detale gtohic 3 assasin creed rozdzielczosc 1024x768 i jaka karte na styk na te gry i najtansza
SanthiX [ Y2J ]
Tłumaczenie:
Chcę (kupuję) Athlona X2 5200+, 2 GB RAM, ale kartę graficzną "na styk" do tych gier: Wiedźmin, Gothic 3, Assassin's Creed. Jaką najtańszą kartę mam kupić do tych gier, żeby chodziły w wysokich detalach i rozdzielczości 1024x768?
czekers [ Turbojugend ]
Hmm, karta "na styk" do AC? Może 8800GTS wystarczy...
.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
do 1024x768 nie potrzeba jakiejś za 600zł. To będzie jak najbardziej ok:
Pytles fan FF [ Legionista ]
a moze cos z ati ? na 1024x768 i max detale i na styk kasa jak najmiejsza nawet czasami moze sie przyciac gra ja i tak przyzwyczajony jestem do przycinek
.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
tylko ten geforce 8800gs.
Pytles fan FF [ Legionista ]
a na srednich albo minimalnych starczy ati radeon x1600 do tych gier ?
.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
raczej nie. a powiedz ile możesz wydać
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
dudi - idź się schowaj z twoimi radami bo ja mam Ciebie dosyć już na tym forum ...
zmyślasz coś dziecko ... i chcesz żeby ktoś uwierzył że ty taki znawca ?
Pytles fan FF [ Legionista ]
to naprawde co prosze powiedzcie prawde
.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
Shaybeck - cos ci nie pasuje? kto tu ma ranking -3 i level 0? Ja coś pomagam a nie tak jak ty denerwuje innych
edit: a ile mozesz wydac na karte?
Pytles fan FF [ Legionista ]
powiedzcie czy na radku x1600 wejda te gry wiedzmin cod4 gothic 3 assasin creed i na jakich detalach i rozdzielce