GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

proponowany sprzet

06.03.2008
16:04
smile
[1]

Pytles fan FF [ Legionista ]

proponowany sprzet

chcem athlona 64 x2 5200+ 2gb ram ale karte graficzna taka na styk na te gry wiedzmin max detale gtohic 3 assasin creed rozdzielczosc 1024x768 i jaka karte na styk na te gry i najtansza

06.03.2008
16:08
[2]

SanthiX [ Y2J ]

Tłumaczenie:
Chcę (kupuję) Athlona X2 5200+, 2 GB RAM, ale kartę graficzną "na styk" do tych gier: Wiedźmin, Gothic 3, Assassin's Creed. Jaką najtańszą kartę mam kupić do tych gier, żeby chodziły w wysokich detalach i rozdzielczości 1024x768?

06.03.2008
16:09
[3]

czekers [ Turbojugend ]

Hmm, karta "na styk" do AC? Może 8800GTS wystarczy...

06.03.2008
16:13
[4]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

do 1024x768 nie potrzeba jakiejś za 600zł. To będzie jak najbardziej ok:

06.03.2008
16:15
[5]

Pytles fan FF [ Legionista ]

a moze cos z ati ? na 1024x768 i max detale i na styk kasa jak najmiejsza nawet czasami moze sie przyciac gra ja i tak przyzwyczajony jestem do przycinek

06.03.2008
16:18
[6]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

tylko ten geforce 8800gs.

06.03.2008
16:20
[7]

Pytles fan FF [ Legionista ]

a na srednich albo minimalnych starczy ati radeon x1600 do tych gier ?

06.03.2008
16:22
[8]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

raczej nie. a powiedz ile możesz wydać

06.03.2008
16:23
[9]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

dudi - idź się schowaj z twoimi radami bo ja mam Ciebie dosyć już na tym forum ...

zmyślasz coś dziecko ... i chcesz żeby ktoś uwierzył że ty taki znawca ?

06.03.2008
16:24
[10]

Pytles fan FF [ Legionista ]

to naprawde co prosze powiedzcie prawde

06.03.2008
16:26
[11]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

Shaybeck - cos ci nie pasuje? kto tu ma ranking -3 i level 0? Ja coś pomagam a nie tak jak ty denerwuje innych

edit: a ile mozesz wydac na karte?

06.03.2008
16:47
[12]

Pytles fan FF [ Legionista ]

powiedzcie czy na radku x1600 wejda te gry wiedzmin cod4 gothic 3 assasin creed i na jakich detalach i rozdzielce

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.