
siurekm [ Strogler ]
Probelm - Pomóżcie
Problem mogę na tym, iż gdy chce zagrać w jakąś grę FPS to obraz kręci mi sie w kółko
Please Help
Antemos [ Pretorianin ]
1. W jaką grę?
2. W jakie kółko?
3. W którym momencie?
siurekm [ Strogler ]
Gdy gram w Enemy Territorry, czy przez siec czy nie. To na samym początku jak mi sie załaduje plansza nie mogę nigdzie iść poniewaz kręcę się w kółko,
Fett [ Avatar ]
Może masz walnieta myszkę. Ewentualnie przeinstaluj do niej sterowniki albo sprawdź w opcjach gry czy wszystko jest dobrze ustawine ze sterowaniem, ostatecznie zmien w ustawieniach gry sterowanie na joystick
Antemos [ Pretorianin ]
Sprawdź w opcjach sterowania pod jakim klawiszem masz obracanie się wokół własnej osi, zmień go i sprawdź, czy nadal się tak dzieje.
Wcześniej działało dobrze, czy od samego początku tak jest?
siurekm [ Strogler ]
Wcześniej działa dobrze... Później dopiero to się stało
Antemos [ Pretorianin ]
Zmieniałeś jakieś opcje? Ściągałeś mody?
Sprawdzałeś ustawienia klawiszy?

siurekm [ Strogler ]
Nie ściągałem żadnych modów, w opcjach tez nie kombinowałem...tu chyba tylko pomoże format c
wysiak [ Senator ]
Nie masz wlaczonego jakiegos pada czy innego joysticka?
siurekm [ Strogler ]
Nie mam nic wyłączne, chyba że sterowniki do joypada przeszkadzają
Edit: Odinstalowałem sterowniki nic nie pomogło