GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Probelm - Pomóżcie

06.03.2008
15:17
smile
[1]

siurekm [ Strogler ]

Probelm - Pomóżcie

Problem mogę na tym, iż gdy chce zagrać w jakąś grę FPS to obraz kręci mi sie w kółko

Please Help

06.03.2008
15:18
[2]

Antemos [ Pretorianin ]

1. W jaką grę?
2. W jakie kółko?
3. W którym momencie?

06.03.2008
15:21
[3]

siurekm [ Strogler ]

Gdy gram w Enemy Territorry, czy przez siec czy nie. To na samym początku jak mi sie załaduje plansza nie mogę nigdzie iść poniewaz kręcę się w kółko,

06.03.2008
15:21
[4]

Fett [ Avatar ]

Może masz walnieta myszkę. Ewentualnie przeinstaluj do niej sterowniki albo sprawdź w opcjach gry czy wszystko jest dobrze ustawine ze sterowaniem, ostatecznie zmien w ustawieniach gry sterowanie na joystick

06.03.2008
15:23
[5]

Antemos [ Pretorianin ]

Sprawdź w opcjach sterowania pod jakim klawiszem masz obracanie się wokół własnej osi, zmień go i sprawdź, czy nadal się tak dzieje.

Wcześniej działało dobrze, czy od samego początku tak jest?

06.03.2008
15:27
[6]

siurekm [ Strogler ]

Wcześniej działa dobrze... Później dopiero to się stało

06.03.2008
15:31
[7]

Antemos [ Pretorianin ]

Zmieniałeś jakieś opcje? Ściągałeś mody?

Sprawdzałeś ustawienia klawiszy?

06.03.2008
15:51
smile
[8]

siurekm [ Strogler ]

Nie ściągałem żadnych modów, w opcjach tez nie kombinowałem...tu chyba tylko pomoże format c

06.03.2008
15:54
[9]

wysiak [ Senator ]

Nie masz wlaczonego jakiegos pada czy innego joysticka?

06.03.2008
16:00
[10]

siurekm [ Strogler ]

Nie mam nic wyłączne, chyba że sterowniki do joypada przeszkadzają

Edit: Odinstalowałem sterowniki nic nie pomogło

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.