
Jezus v_1 [ Junior ]
Praca domowa-pomocy
To jets mój pierwszy post wię proszę o wyrozumiałość.Szukałem w wyszkiwarce ale pdobnego tematu nie mogłem znaleźć.Koelga poradził mi to forum bo powiedział że niektórzy pomagają w pracach domowych. Moja praca jest na temat
Miłość nigdy nie umiera(opowiadanie na A4,cała strona) prosze pomóżcie
Narmo [ nikt ]
kategoria: szkoła.
Masz jeszcze czas żeby wyedytować.
Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]
1. Zła kategoria
2. Pomyśl. Nikt Ci nie napisze, wypracowania na całą stronę. Gdybyś coś napisał i dał do sprawdzenia, to może, ale tak? Wykaż trochę inicjatywy...
Jezus v_1 [ Junior ]
a jak to wyedytować bo na tym forum narazie się jeszcze dobrze nei łapie,przed chwilą się zarejestrowałem
Antemos [ Pretorianin ]
Po prawej od twojego tekstu jest opcja. Ale masz na to tylko 5 minut od zamieszczenia, więc przepadło.
Fett [ Avatar ]
nie edytuj, nie warto. I tak wylecisz za ksywkę ;)
Chcesz żebysmy za Ciebie to napisali ?

Jezus v_1 [ Junior ]
Jesli wylece za ksywke to mi to wisi.Tak mnie w szkole nazywają ;D
Narmo [ nikt ]
"Romeo i Julia" Szekspira
"Łuk Triumfalny" Remarque`a
"Tristan i Izolda"
"Antygona"