GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Diablo II (LoD)- problem z rozdzielczościa

06.03.2008
15:10
smile
[1]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

Diablo II (LoD)- problem z rozdzielczościa

wstęp

mam
Semptrona 2800+
GF 6600
1gb Ram

Od paru godzin (sic!) staram sie odpalić Diablo II ale

Problem jest taki ,że moja karta/monitor nie obsluguje 640/480 - minimum to 800/600 - czy da się jakoś ustawić większą rozdzielczość przed włączeniem gry?


Przeczytałem gdzieś ,że po zainstalowaniu LoD rozdziałka samoczynnie zmienia się na 800/600 - odpalam instalator - Aby zainstalować LoD musisz posiadać zainstalowana podstawke(mam zainstalowana) - dlaczego jej nie widzi?

Jedyne co przypuszczam to może po resecie zobaczy ,że podstawka jest - nie resetowałem po zainstalowaniu - ale musze dokonczyc sciaganie zanim zresetuje


Proszę o pomoc

06.03.2008
15:15
[2]

maviozo [ Man with a movie camera ]

A test grafiki diablo robiłeś? Tam jest taki programik d2testVid albo coś takiego. Spróbuj i potem odpalaj.

WIEM! W linii komend dopisz -res800

06.03.2008
15:17
[3]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

robilem test grafiki i za każdym razem jak cos sprawdzal to wywalalo mi monitor "parametry poza zakresem pracy" (prawdopodobnie ta rozdzialka) ale ogolnie napisal mi ze wszystko ok.

06.03.2008
15:20
[4]

Raziel [ Action Boy ]

zacznijmy od tego, że 800x600 można ustawić tylko w LoD. Dwa, czy napewno masz dwie oryginalne gry?

06.03.2008
15:24
[5]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

maviozo - w jakiej lini komend

Raziel- tak mam (od dobrych 2 lat juz :D) - takie gry tzeba miec :]


maviozo - ja linux :P

06.03.2008
15:25
[6]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Albo w skrócie albo start->uruchom.

Heh, to mów do mnie jeszcze.. z wersją linuxową nigdy w życiu nie miałem do czynienia. Ale jakaś konsola tam jest? Musi być.

06.03.2008
15:30
[7]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

konsola jest ale komendy inne :P

06.03.2008
15:32
[8]

maviozo [ Man with a movie camera ]

A próbowałeś? Wpisz w google diablo linux command line albo diablo resolution problem i szukaj:)

06.03.2008
15:36
[9]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

oj szukalem szukalem dluzsza chwile ale nic ciekawego nei znalazlem ;s


edit - po rebocie nadal dodatek nie widzi podstawki ;s

06.03.2008
16:06
[10]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

up

06.03.2008
18:13
[11]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

udało mi się zainstalować LoD - wie ktoś gdzie zmienić ,zeby odpalilo się w 800x600?

06.03.2008
18:24
[12]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

nie ma edita - ale jeżeli ma ktoś zainstalowany LoD to powiedzcie mi jakie klawisze wciskać zeby rozdzielczość zmienic :]

bo gra jako taka działa tylko nie widze co robie :D

06.03.2008
19:30
[13]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

up

06.03.2008
19:39
[14]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Z tego co pamiętam, to na ekranie trzeba było ustawić.
Chyba żaden klawiszy do takiej zmiany nie był przypisany.

06.03.2008
20:38
[15]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

wiem ale np jak ktos ma gre to moze mi powiedziec

np 3x strzalka w dol i enter zeby wejsc w opcje


itd.

06.03.2008
20:49
[16]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Odpal Edytor rejestru i w drzewku znajdź:

HKEY_CURRENT_USER ---> Software ---> Blizzard Entertainment ---> Diablo II

Zmień wartość w polu Resolution na 1.


Diablo II (LoD)- problem z rozdzielczościa - U.V. Impaler
06.03.2008
21:41
[17]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

linux :/

06.03.2008
23:55
[18]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.