GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

otwórzcie znowu skoki.gry-online.pl

06.03.2008
15:08
smile
[1]

dominikptaszynski [ Legionista ]

otwórzcie znowu skoki.gry-online.pl

otwórzcie znowu skoki.gry-online.pl

06.03.2008
15:10
smile
[2]

wishram [ lets dance ]

no otworzyłem i co dalej?

06.03.2008
15:11
[3]

dominikptaszynski [ Legionista ]

aktualizujcie

06.03.2008
15:11
[4]

Fett [ Avatar ]

otworzyłem, wcisnąłem F5 i dalej nie wiem o co chodzi

06.03.2008
15:12
[5]

dominikptaszynski [ Legionista ]

czemu jej nie aktualizują

06.03.2008
15:12
[6]

Emill_ver2 [ Pretorianin ]

to ma byc chyba apel do autorow strony, zeby znowu zabrali sie do pracy nad nia
[edit]: no wlasnie ^

06.03.2008
15:13
[7]

dominikptaszynski [ Legionista ]

to ja chciałem powiedziec

06.03.2008
15:17
[8]

dominikptaszynski [ Legionista ]

czy to zaczniecie aktualizować

06.03.2008
15:19
smile
[9]

stanson_ [ Szeryf ]

Już zaczynam, za godzinę wszystko będzie zaktualizowane.

06.03.2008
15:26
smile
[10]

jojko999 [ Generaďż˝ ]

stanson
<===

06.03.2008
16:53
[11]

dominikptaszynski [ Legionista ]

zaktualizujcie

06.03.2008
16:54
[12]

dominikptaszynski [ Legionista ]

bo chce pobrać skoki narciarskie manager 2005

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.