
dominikptaszynski [ Legionista ]
otwórzcie znowu skoki.gry-online.pl
otwórzcie znowu skoki.gry-online.pl

wishram [ lets dance ]
no otworzyłem i co dalej?
dominikptaszynski [ Legionista ]
aktualizujcie
Fett [ Avatar ]
otworzyłem, wcisnąłem F5 i dalej nie wiem o co chodzi
dominikptaszynski [ Legionista ]
czemu jej nie aktualizują
Emill_ver2 [ Pretorianin ]
to ma byc chyba apel do autorow strony, zeby znowu zabrali sie do pracy nad nia
[edit]: no wlasnie ^
dominikptaszynski [ Legionista ]
to ja chciałem powiedziec
dominikptaszynski [ Legionista ]
czy to zaczniecie aktualizować

stanson_ [ Szeryf ]
Już zaczynam, za godzinę wszystko będzie zaktualizowane.

jojko999 [ Generaďż˝ ]
stanson
<===
dominikptaszynski [ Legionista ]
zaktualizujcie
dominikptaszynski [ Legionista ]
bo chce pobrać skoki narciarskie manager 2005