GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kamery online :)

06.03.2008
14:58
[1]

ŻulaS [ Pretorianin ]

Kamery online :)

A więc miałem kiedyś taki program i mogłem oglądać co sie dzieje(we wszystkich miejscach) na google znalazłem tylko takie coś :

Jeśli macie ten program to prosiłbym o nazwe, albo może macie jakąś strone internetową gdzie jest naprawde bardzooooo dużoooo tych kamer :) z góry dzięki :)



EDIT: PROSIŁBYM BEZ ŻADNYCH PORNOLI :D

06.03.2008
15:00
[2]

_Filipcio [ Legionista ]

Ja często (jak mi się nudzi) korzystam z Google.

Wpisz w GOOGLE.PL
inurl:indexFrame.shtml

06.03.2008
15:00
[3]

Grey Wolf [ pilot awionetki ]



Cały świat. Klikasz na obszar który cię interesuje i po zbliżeniu pokazują się miejsca gdzie są kamerki.

06.03.2008
15:06
[4]

Fett [ Avatar ]

Grey Wolf - a są dodane kamerki z solariów ? ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.