GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czyżby szykował się zamach terrorystyczny w Ameryce?

06.03.2008
14:44
[1]

Master BaraBaron [ Centurion ]

Czyżby szykował się zamach terrorystyczny w Ameryce?



06.03.2008
14:45
smile
[2]

_Filipcio [ Legionista ]

He, tych zamachów to mamy już potąd! :|
To co dzieje się z tym światem, przekracza ludzie pojęcie..

06.03.2008
14:48
[3]

Fett [ Avatar ]

jaki zamach terrorystyczny ? Przecież nigdzie nic takiego nie pisze. Równie dobrze mógł być to akt wandalizmu, akt jakiegos bojownika o pokój, głupi żart jak i wadliwa instalacja gazowa.

06.03.2008
14:53
[4]

Grey Wolf [ pilot awionetki ]

Albo jakiś domorosły komandos chciał się zemścić, że go do woja nie przyjeli.
Swoją drogą nawet nie wiedziałem że na Times Square jest takie coś jak wojskowy punkt rekrutacyjny.

06.03.2008
14:54
[5]

Fett [ Avatar ]

Grey Wolf - bo niby skąd mógłbyś wiedzieć ;)

Niedługo jak ktoś staruszce torebkę w Central Parku wyrwie to będzie atak terrorystyczny

06.03.2008
14:59
smile
[6]

Ogon. [ Uzależniony od Marysi ]

06.03.2008
15:06
[7]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

raczej jakiś pacyfista chciał pokazać światu swój sprzeciw przeciwko walce w iraku

06.03.2008
15:17
smile
[8]

Belert [ Senator ]

to wyglada na rodzima amerykanska produkcje.

06.03.2008
15:31
[9]

jojko999 [ Generaďż˝ ]

u nas jak coś walnie to zazwyczaj domysły krążą wokół piecyków gazowych, bojlerów i baniek z winem a w stanach to zaraz terroryści

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.