GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Procesor pytanie

06.03.2008
14:36
[1]

michal9017 [ Centurion ]

Procesor pytanie

czy podkrecenie procesora zamuli komputer???????

a i do ile moge podkrecic amd 2400Ghz+(200Ghz)
jest ustawiony fsb na 133 do ile moge podnies??????

06.03.2008
14:37
[2]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Wydawało mi się, że po to się podkręca, żeby chodził szybciej a nie zamulał...
Podnoś pomału dopóki pracuje stabilnie.

06.03.2008
14:39
smile
[3]

kamyk_samuraj [ Senator ]

200GHz?

06.03.2008
14:40
[4]

Witaszek [ Legionista ]

Ja jak raz sobie podkrencilem komputer to tak zamulalo, ze nawet pasjans sie nie chcial wlaczyc. Po godzinie prob, temperaturA TAK PODSKOCZYLA, ZE ZACzal soie dym unosic. Po szybkiej akcji wylaczenia komputera i otworzeniu pokrywy obudowy wyleciala spora ilosc dymu. Obnizylem taktowania i jkest git,.

06.03.2008
14:42
[5]

emorg [ Senator ]

Coś chyba zamieszałeś. Napisz dokładnie jaki masz Procesor.

06.03.2008
14:44
[6]

ookie [ Konsul ]

to zależy od wielu czynników m. in.:

-rodzaj procka,
-płyta główna,
-zasilacz,
-ram,
-wiedza n/t o/c

Przy okazji chyba 2400MHz bo 2400GHz to zbytnie wybieganie w przyszłość :)

06.03.2008
15:11
[7]

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]

No to o ile ja moge swojego kręcić ;] sygnaturka

06.03.2008
15:23
[8]

Send1N [ Konsul ]

egzi zalezy jaka plyta ale do 2900-3000 spokojnie tylko chlodzenie do wymiany polecam tanie ale wydajne Arctic Cooling Freezer Pro koszt 50 ZL a temperatora u mnie spadla o 10 stopni

06.03.2008
15:48
[9]

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]

ja mam socket 775 ;] nie podejdzie mi :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.