GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

komputer

06.03.2008
14:26
smile
[1]

Pytles fan FF [ Legionista ]

komputer

czy na kompie athlon 64 x2 5200+ 2gb ram i karta graficzna ati radeon x1600 512mb 128bit o ktora sie boje i czy na tej karcie graficznej wejdzie na full detale i rozdzielczosc wiedzmin i gothic 3 albo assasin creed i jaka byscie polecali karte graficzna bo tez chyba ge force 8600 gt sie napalilem

06.03.2008
14:31
[2]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

Z tą kartą żadna z tych gier nie pójdzie na full. A na 8600GT sie nie napalaj bo nie ma na co. Po wiedz ile masz kasy i jaki zasilacz a coś wybierzemy.

06.03.2008
14:39
[3]

Pytles fan FF [ Legionista ]

nie znam zasilacza bo to z sklepu AVANS

06.03.2008
14:42
[4]

Witaszek [ Legionista ]

Metoda prob i blendóf zawsze pomagfa. Jak ci nie wejdazzie na ful detalew to sobie kupisz nowy komputer.

06.03.2008
14:43
[5]

emorg [ Senator ]

Moim zdaniem Nie

06.03.2008
14:49
[6]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

No to pewnie nie jest nawyższych lotów. Jeśli chcesz kupić mocną kartę niestety musisz doliczyć cenę markowego zasilacza (140 zł).

06.03.2008
15:04
[7]

Send1N [ Konsul ]

jescze jak chcesz grac w wysokiej rozdzialce to ta twoja karta sie dlawi z taką szyną ja mam 7900 GF Galaxy i mam 256 BIT kazda gra mi dzaila na maxa crysis na srednich ale w rozdzialce 1440x900 bo takiej musze uzywac na panoramie a radeon 1600 to odpowiednik GF 7600 na ktorej mi nawet stalker czasami zacial to niezbyt wydajna karta

06.03.2008
15:05
[8]

Send1N [ Konsul ]

jezeli masz 400 ZL to polecam 7900 a nie 8600 jest wydajniejsza a na teraz najlepiej kupic GALAXY 8800GT 512/256 super wydajna i w cenie 690 ZL

06.03.2008
15:19
[9]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

Send1N

Pamiętam że ktoś Ci już mówił, że istnieje taka opcja jak "edytuj post", więc jeżeli zapomniałeś o czymś napisac to łaskawie używaj tej opcji. To co robisz wielu nazwałoby spamem, bo taka jest prawda.
Na edycje masz ok 5 min a Ty walisz nowymi postami co minute ...

Edit: To nie odnosie się tylko do tego wątku. Gdziekolwiek się dopiszesz to tak wygląda, chcąc nie chcąc trafiam na Twoje posty od pewnego czasu i uwierz, to rzuca się w oczy.

06.03.2008
15:21
[10]

Send1N [ Konsul ]

ej a ty lubisz tak denerwowac ? co cie to obchodzi co ja pisze ? napisalem 2 wiadomosci i tyle nie pisalem ich 10

06.03.2008
15:22
smile
[11]

stanson_ [ Szeryf ]

<== ja mam 7900 GF Galaxy i mam 256 BIT kazda gra mi dzaila na maxa

Zapomniałeś dopisać: "pod warunkiem, że została wyprodukowana przed 2006 rokiem".

06.03.2008
16:09
[12]

Pytles fan FF [ Legionista ]

a co myslicie o x1950 radeon?

06.03.2008
16:56
smile
[13]

jujuju [ Legionista ]

Z tym kompem pograsz na max. detalach w Wiedźmina, Assassins Creed itp. Wiec spokojnie...

06.03.2008
16:58
[14]

Pytles fan FF [ Legionista ]

na x1600?

06.03.2008
17:35
[15]

Send1N [ Konsul ]

al je STANSON WIDZE ZE NIE ZNASZ GF 7900 ..... GEARS OF WAR DIRT CALL OF DUTY 4 STALKER wszystko na maxa w rozdzialce 1440x900 nagrac ci demka ???? bo mnie wkuzaja takie ludzie jak ty

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.