GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jade Empire czy warto??

06.03.2008
14:18
[1]

ziomalekos [ Centurion ]

Jade Empire czy warto??

Mam pytanie, ponieważ chcę sobie kupić grę Jade Empire: Special Edition no i czy warto tę grę kupić oglądałem już multum gameplay'ów i przeczytałem wiele recenzji ale jedno mnie zniechęciło czytałem w jednej z recenzji że gra ma dużo bugów przy instalacji to prawda??

06.03.2008
14:24
[2]

Tomas1987 [ Konsul ]

Przeszedłem gierkę kilka razy i nie uświadczyłem żadnego błędu.

06.03.2008
14:36
[3]

Fett [ Avatar ]

U mnie też nic nie było

06.03.2008
14:37
[4]

B.a.l.d.u.r [ Centurion ]

WARTO!

06.03.2008
14:38
[5]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Dobra gra ;] :))

06.03.2008
14:39
[6]

smuggler [ Patrycjusz ]

Warto, nieco bajkowe ale klimatyczne.

06.03.2008
14:39
[7]

ziomalekos [ Centurion ]

A miał ktoś Edycję Kolekcjonerską a jak tak to jakiej jakości jest latawiec i podkładka pod mysz i czy te karty co w tym zestawie sie znajdują są w ogóle przydatne?? I dziękuje za tak szybkie odpowiedzi.

06.03.2008
14:50
[8]

Tomas1987 [ Konsul ]

Nie miałem, teraz temat przekształca się w nabijanie postów przez autora.

06.03.2008
15:01
[9]

Selman [ Senator ]

Bardzo dobra gra:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.