ziomalekos [ Centurion ]
Jade Empire czy warto??
Mam pytanie, ponieważ chcę sobie kupić grę Jade Empire: Special Edition no i czy warto tę grę kupić oglądałem już multum gameplay'ów i przeczytałem wiele recenzji ale jedno mnie zniechęciło czytałem w jednej z recenzji że gra ma dużo bugów przy instalacji to prawda??
Tomas1987 [ Konsul ]
Przeszedłem gierkę kilka razy i nie uświadczyłem żadnego błędu.
Fett [ Avatar ]
U mnie też nic nie było
B.a.l.d.u.r [ Centurion ]
WARTO!
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
Dobra gra ;] :))
smuggler [ Patrycjusz ]
Warto, nieco bajkowe ale klimatyczne.
ziomalekos [ Centurion ]
A miał ktoś Edycję Kolekcjonerską a jak tak to jakiej jakości jest latawiec i podkładka pod mysz i czy te karty co w tym zestawie sie znajdują są w ogóle przydatne?? I dziękuje za tak szybkie odpowiedzi.
Tomas1987 [ Konsul ]
Nie miałem, teraz temat przekształca się w nabijanie postów przez autora.
Selman [ Senator ]
Bardzo dobra gra:)