GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

FF - dźwięk o zakończeniu pobierania.

06.03.2008
14:16
[1]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

FF - dźwięk o zakończeniu pobierania.

Czy jest jakaś wtyczka albo opcja która by uruchamiała dźwięk - jakikolwiek po zakończeniu pobierania w FireFoxie?(Mozilla)

06.03.2008
14:32
[2]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Download Statusbar - posiada na 100% bo sam uzywam
sprobuj, jak ci ta nie podejdzie innych wtyczek (nie wiem, czy pozwalaja na to, ale moze...)
Download Manager Tweak
Download Sort

06.03.2008
14:32
[3]

SanthiX [ Y2J ]

Np. Download Status Bar.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/26

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.