GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Geforce 8 a starsze gry?

06.03.2008
12:57
smile
[1]

claudespeed18 [ Senator ]

Geforce 8 a starsze gry?

czy posiadanie tej karty wiaże sie z niemozliwoscia albo chociaz z problemami zagrania w takie gry jak Fallout 1&2, Deus Ex, Gothic 1&2, Thief 1&2, Max Payne i podobne wiekowo?

06.03.2008
13:02
[2]

NequliX [ Progressive Attack ]

wszystkie gry co wymieniles dzialaja bez problemow...(nie wiem jak fallouty bo nie gralem)

06.03.2008
13:02
[3]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Nie ma problemów.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.