
***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Zmarł Gustaw Holoubek
Warszawa(PAP) - W wieku 85 lat zmarł w Warszawie wybitny aktor i reżyser Gustaw Holoubek - informacje TVN24 potwierdził PAP Dział Literacki warszawskiego Teatru Ateneum. (PAP)
Żródło:
:( [*]
Vidos [ Legend ]
Był wspaniałym aktorem i reżyserem, jego śmierć jest dużą stratą dla Polskiej sceny teatralnej i filmowej.
[*]

HumanGhost [ Senator ]
Wielka strata. [*]

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]
[*]

Kalino$ [ Konsul ]
[*]
coż moge powiedzieć?przykro mi,to wielka strata:(
Kompo [ Legend ]
Pokój jego duszy.
Ale wiecznie żyć nikt nie będzie, dożył 85 lat.
Azazell3 [ C.O.P ]
nie znam ale należy mu się - [*]
Leon86 [ PREDATOR ]
[*]
gofer [ tifoso ]
Dożył słusznego wieku, pokoj jego duszy...
Bechemoth [ Konsul ]
[*]
No tam słyszałem kiedyś o nim,chyba aktor jakis teatralny.
niech spoczywa w pokoju.
Flyby [ Outsider ]
..w swoim czasie podziwiałem sposób jego wymowy - (ja nie mogłem uwolnić się od grasejowania ;))
..te jego charakterystyczne lekkie odchylanie głowy ..zawsze będę go pamiętał
lepper_pl [ Konsul ]
[*] nie znałem gościa...
Anima [ Pretorianin ]
Zadziwiające... jak można nie znać takiej osobistości jak Gustaw Holoubek?
Jego śmierć to ogromna strata dla sceny filmowej i teatralnej.
Genialny aktor. Genialny reżyser.
provos [ Clandestino ]
Zadziwiające... jak można nie znać takiej osobistości jak Gustaw Holoubek?
Można, jak się chodzi do gimnazjum, czyta bravo i gra w tibię
Uno07 [ Senator ]
[*]
Wielki Aktor.
Wielka strata dla teatru.

Hitmanos [ 47 ]
Szkoda go :( [*]
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
To ktoś jednak wchodzi na ten nędzny AOL polisz werszyn.
MadaKosnik [ Kocham Polki ]
Szkoda go, odszedł jeden z najlepszych Polskich aktorów ...
[*]
Czarny_xD [ Konsul ]
Nawet nie wiem kto to ;/ bardziej mnie obchodzi moje życie niż jakiś tam sławnych ludzi~~

Lolter [ African Herbman ]
Zadziwiające... jak można nie znać takiej osobistości jak Gustaw Holoubek?
Można, jak się chodzi do gimnazjum, czyta bravo i gra w tibię
Nie chodze do gimnazjum, nie czytam bravo i nie gram w Tibie a i tak go nie znam.

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Fajny był...
:([*]