GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zmarł Gustaw Holoubek

06.03.2008
12:43
smile
[1]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Zmarł Gustaw Holoubek

Warszawa(PAP) - W wieku 85 lat zmarł w Warszawie wybitny aktor i reżyser Gustaw Holoubek - informacje TVN24 potwierdził PAP Dział Literacki warszawskiego Teatru Ateneum. (PAP)

Żródło:


:( [*]

06.03.2008
12:50
[2]

Vidos [ Legend ]

Był wspaniałym aktorem i reżyserem, jego śmierć jest dużą stratą dla Polskiej sceny teatralnej i filmowej.
[*]

06.03.2008
12:52
smile
[3]

HumanGhost [ Senator ]

Wielka strata. [*]

06.03.2008
12:59
smile
[4]

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]

[*]

06.03.2008
13:03
smile
[5]

Kalino$ [ Konsul ]

[*]

coż moge powiedzieć?przykro mi,to wielka strata:(

06.03.2008
13:05
[6]

Kompo [ Legend ]

Pokój jego duszy.

Ale wiecznie żyć nikt nie będzie, dożył 85 lat.

06.03.2008
13:10
[7]

Azazell3 [ C.O.P ]

nie znam ale należy mu się - [*]

06.03.2008
13:15
[8]

Leon86 [ PREDATOR ]

[*]

06.03.2008
13:32
[9]

gofer [ tifoso ]

Dożył słusznego wieku, pokoj jego duszy...

06.03.2008
14:14
[10]

Bechemoth [ Konsul ]

[*]

No tam słyszałem kiedyś o nim,chyba aktor jakis teatralny.

niech spoczywa w pokoju.

06.03.2008
14:16
[11]

Flyby [ Outsider ]

..w swoim czasie podziwiałem sposób jego wymowy - (ja nie mogłem uwolnić się od grasejowania ;))
..te jego charakterystyczne lekkie odchylanie głowy ..zawsze będę go pamiętał

06.03.2008
14:16
[12]

lepper_pl [ Konsul ]

[*] nie znałem gościa...

06.03.2008
16:17
[13]

Anima [ Pretorianin ]

Zadziwiające... jak można nie znać takiej osobistości jak Gustaw Holoubek?

Jego śmierć to ogromna strata dla sceny filmowej i teatralnej.
Genialny aktor. Genialny reżyser.

06.03.2008
16:24
[14]

provos [ Clandestino ]


Zadziwiające... jak można nie znać takiej osobistości jak Gustaw Holoubek?

Można, jak się chodzi do gimnazjum, czyta bravo i gra w tibię

06.03.2008
16:26
[15]

Uno07 [ Senator ]

[*]

Wielki Aktor.
Wielka strata dla teatru.

06.03.2008
16:26
smile
[16]

Hitmanos [ 47 ]

Szkoda go :( [*]

06.03.2008
16:42
[17]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

To ktoś jednak wchodzi na ten nędzny AOL polisz werszyn.

06.03.2008
16:47
[18]

MadaKosnik [ Kocham Polki ]

Szkoda go, odszedł jeden z najlepszych Polskich aktorów ...
[*]

06.03.2008
16:48
[19]

Czarny_xD [ Konsul ]

Nawet nie wiem kto to ;/ bardziej mnie obchodzi moje życie niż jakiś tam sławnych ludzi~~

06.03.2008
16:49
smile
[20]

Lolter [ African Herbman ]

Zadziwiające... jak można nie znać takiej osobistości jak Gustaw Holoubek?

Można, jak się chodzi do gimnazjum, czyta bravo i gra w tibię


Nie chodze do gimnazjum, nie czytam bravo i nie gram w Tibie a i tak go nie znam.

06.03.2008
16:49
smile
[21]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Fajny był...
:([*]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.