Szyszkłak [ offensive ]
Poszukuje programu...
poszukuje programu ktory obsluguje nagrywanie plyt dwuwarstwowych. sam nie nagrywalem nigdy a teraz kolega mnie pytal,a jako ze mam malo czasu by poszukac samemu zdam sie na was :)
dzieki
maviozo [ Man with a movie camera ]
Normalnie w nero nagrywasz, o ile nagrywarka obsługuje.