GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuje programu...

06.03.2008
11:47
[1]

Szyszkłak [ offensive ]

Poszukuje programu...

poszukuje programu ktory obsluguje nagrywanie plyt dwuwarstwowych. sam nie nagrywalem nigdy a teraz kolega mnie pytal,a jako ze mam malo czasu by poszukac samemu zdam sie na was :)

dzieki

06.03.2008
11:48
[2]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Normalnie w nero nagrywasz, o ile nagrywarka obsługuje.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.